کدخبر:
218493
تاریخ انتشار:
۸ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اندراحوالات آقای معاون؛ از رابطه نامتعارف با زیردستان و دریافت پاداش نجومی تا خط و نشان کشی برای رسانه ها!

خزر: آقای معاون اگرچه متاهل است اما ارتباطات خارج از عرفی با یکی از کارشناسان معاونت خود داشته و با کمک وی در ماه های اخیر حملات سازماندهی شده را به سرپرست شهرداری رهبری کرده است.

به گزارش خزرآنلاین، شهردار پیشین اگرچه فردی قابل اعتماد و کاربلد بود اما در پی فشار برخی اعضای شورای شهر، پایه های بعضی انتصابات نادرست را در سطح شهرداری بنا نهاد.

یکی از این افراد که هم اکنون در راس معاونتی من درآوردی حضور دارد، همان فردی است که دریافت پاداش 160 میلیون تومانی اش، منجر به طرح پرونده یکی از معاونین بلندمرتبه در سازمان بازرسی و انفصال از خدمت وی گردیده است.

آقای معاون اگرچه متاهل است اما ارتباطات خارج از عرفی با یکی از کارشناسان معاونت خود داشته و با کمک وی در ماه های اخیر حملات سازماندهی شده را به سرپرست شهرداری رهبری کرده است. قابل تامل آن که این خانم کارشناس که از همسر خود جدا شده است، از جمله افرادی است که علاقه عجیبی به پیشرفت در مجموعه شهرداری داشته و مدت هاست که رویای مدیریت بر واحد روابط عمومی را در سر می پرورانده و البته در این راه از هیچ کوششی هم رویگردان نیست. اخیراً هم انتشار تصویر وی با ظاهری نامتعارف در کنار یکی از چهره های پرحاشیه روزهای اخیر شهرداری، حواشی فراوانی را در فضای مجازی برانگیخته است. البته در این تصویر فرد دیگری هم حاضر بوده که تصویرش از سمت چپ عکس کات شده است!

از آن جاییکه جناب معاون، نیروی وابسته به یکی از اعضای شورای شهر است، بعید است که این عضو شورا در جریان فعالیت روزهای اخیر آقای معاون باشد. با این حال در صورت ادامه روند فعلی، این عضو شورای شهر می بایست چتر حمایتی خود را از سر این معاون نجومی بگیر بردارد چراکه تبعات اقدامات اخیر جناب معاون و معشوقه کارشناس او، دامنگیر این عضو شورا هم خواهد شد.
اندراحوالات آقای معاون؛ از رابطه نامتعارف با زیردستان و دریافت پاداش نجومی تا خط و نشان کشی برای رسانه ها!
#معاون نجومی بگیر #مفسد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218493 1