کدخبر:
218499
تاریخ انتشار:
۸ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اعتراض شدید به غیبت خسته بند در روز مهم منطقه آزاد + تصاویر

خزر: در این گیر و دار اما نکته عجیب، غیبت چشم گیر نماینده انزلی بود! در حالی که در سفر بانک به منطقه آزاد انزلی، نمایندگان رشت، آستانه و صومعه سرا و تعداد دیگری از نمایندگان حضور داشتند، نماینده انزلی غایب بزرگ میدان بود و با گذشت چند روز از سفر بانک هم نه سایت رسمی خسته بند و نه صفحه اینستاگرام تا لحظه نگارش این خبر، هیچ گزارشی از این موضوع منتشر نمی کند!

به گزارش خزرآنلاین، چند روزی بیشتر از سفر دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به منطقه آزاد انزلی نمی گذرد. سفری که در آن چهار طرح سرمایه گذاری تولیدی بخش خصوصی با میزان سرمایه گذاری 125  میلیارد ریال و اشتغال 120 نفر افتتاح شد. سفری که در آن دکتر بانک به همراه کمال دهقانی فیروز ابادی رییس فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی به انزلی آمدند و از نزدیک در جریان روند پروژه های عمرانی منطقه آزاد قرار گرفتند.

تحول منطقه آزاد انزلی در سال های اخیر محسوس بوده است. شتاب در اجرای پروژه های عمرانی، ایجاد اماکن تفریحی و اقامتی، حمایت از ورزش و رواج و گسترش صنعت توریسم تنها بخشی از فعالیت های منطقه آزاد در سال های اخیر بوده است با این حال حاشیه ها حول نام گذاری این سازمان عریض و طویل هنوز هم گریبان منطقه آزاد را رها نکرده است.

پس از حضور دکتر بانک و جمعی از نمایندگان مجلس در منطقه آزاد، غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در برخی از پست های اینستاگرامی خود، این حضور را با کلیدواژه منطقه آزاد کاسپین پوشش داد. اگرچه نماینده رشت در تعدادی دیگر از پست های اینستاگرامی خود از نام منطقه آزاد انزلی هم استفاده کرد اما همین موضوع کافی بود تا تعصب بسیاری از انزلی چی ها برانگیخته شود تا آن جا که زیر پست های اینستاگرامی جعفرزاده، حتی به فحاشی نسبت به نماینده رشت هم بپردازند!

 

در این گیر و دار اما نکته عجیب، غیبت چشم گیر نماینده انزلی بود! در حالی که در سفر بانک به منطقه آزاد انزلی، نمایندگان رشت، آستانه و صومعه سرا و تعداد دیگری از نمایندگان حضور داشتند، نماینده انزلی غایب بزرگ میدان بود و با گذشت چند روز از سفر بانک هم نه سایت رسمی خسته بند و نه صفحه اینستاگرام تا لحظه نگارش این خبر، هیچ گزارشی از این موضوع منتشر نمی کند! این اقدام خسته بند البته با انتقادات فراوانی روبرو می شود!

 

قابل تامل آن که خسته بند مدتی قبل هم به حمایت از احداث سدی پرداخته بود که به اذعان برخی از کارشناسان، ساخت آن به خشکی تالاب انزلی خواهد انجامید! وی در گفتگویی مدعی شده بود ساخت این سد می تواند آب مورد نیاز برای کشاورزان منطقه فومنات را در خود ذخیره کرده و مازاد آن به سمت تالاب انزلی هدایت کند! (اینجا را بخوانید)

این اظهارات خسته بند در حالی مطرح شد که رییس شورای شهر انزلی و بسیاری از کارشناسان حوزه محیط زیست ساخت سد لاسک را که از قضا به شدت مورد پیگیری نماینده فومن قرار دارد، شلیک تیر خلاص بر پیکره نیکه جان تالاب انزلی خوانده اند.
اعتراض شدید به غیبت خسته بند در روز مهم منطقه آزاد + تصاویر
#حسن خسته بند #نماینده انزلی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218499 1