کدخبر:
218505
تاریخ انتشار:
۹ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سیروس رجا: 9 دی تجلی خواست ملت ولایتمدار در دفاع از ارزش های انقلاب بود

خزر: متاسفانه آن هایی که در ردصلاحیت خود نهادهای نظارتی را مقصر می دانند، فراموش کرده اند که در گذشته دست به چه کارهایی زده اند و تصور می کردند کسی از احوال آن ها با خبر نیست!

به گزارش خزرآنلاین، سیروس رجا فعال سیاسی و اجتماعی در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین و به مناسبت فرارسیدن یوم الله 9 دی، گفت: در این روز ملت شریف ایران اوج خشم و نفرت خود را از فتنه و فتنه گران به نمایش گذاشتند و نشان دادند همچون نخستین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی به ارزش های والای نظام پایبند بوده و در حمایت از اصل ولایت فقیه همواره در صحنه حاضرند.

رجا با اشاره به اینکه با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، امروز کشور عزیزمان در اوج امنیت و اقتدار در منطقه قرار دارد، افزود: در منطقه ای که به واسطه جنگ افروزی های ایادی استکبار به خصوص آمریکا و عربستان، بسیاری از کشورها درگیر مشکلات داخلی و خارجی بوده و مردم بی دفاع ناگزیر به ترک خانه و کاشانه شده اند، فرزندان ایران در امنیت و آرامش به سر می برند و این مرهون تیزبینی نهادهای نظارتی و امنیتی است که با جانفشانی نگذاشته اند دشمن به خواسته خود که همان کشاندن ناامنی به داخل مرزهای کشور است، برسد.

این فعال سیاسی با بیان اینکه خوشبختانه گیلان هم به تبع کشور در امنیت کامل به سر می برد و مردم علیرغم وجود برخی مشکلات اقتصادی که ریشه در تحریم های ظالمانه آمریکا دارد، همچنان در صحنه حاضرند، تصریح کرد: طی روزهای اخیر عدم احراز صلاحیت یکی از افراد بهانه ای برای هجمه به نهادهای نظارتی و مراجع تایید صلاحیت شد که در این خصوص باید به این نکته اشاره کرد که خوشبختانه دستگاهای نظارتی و امنیتی در اوج اقتدار خود به سر می برند و همین عدم تایید صلاحیت نشان داد که این عزیزان تحت هیچ عنوان حاضر به نرمش در راستای مسایلی که ممکن است به نفع منافع نظام و انقلاب نباشد، نیستند.

رجا ادامه داد: آنانی که این روزها به تصمیمات نهادهای نظارتی و مراجع تایید صلاحیت اعتراض می کنند باید این را بدانند که هیچ چیز از چشمان دستگاه های نظارتی و امنیتی پنهان نخواهد ماند و بی تردید رفتار این افراد و اظهاراتشان به صورت نامحسوس تحت نظارت دستگاه های امنیتی قرار دارد که البته این کار برای دورنگه داشتن دامن کشور و نظام از دسیسه های دشمنان لازم و ضروری است.

رجا افزود: بسیاری از این افراد در محافل مختلف گفته اند که با رانت و پول و قدرت می توانند صلاحیت خود را دریافت کنند و حالا خجالت می کشند تا در همان محافل آفتابی شوند. سفارش من به این افراد اینست که مطمئن باشید تصمیمات نهادهای نظارتی و امنیتی از روی غرض ورزی نیست و اگر رد صلاحیتی صورت گرفته، ریشه را باید در رفتارهای خودتان جستجو کنید! شما تصور می کردید اعمالتان از چشمان نهادهای نظارتی دور می ماند که البته این طور نبود.

این فعال ورزشی و اجتماعی با بیان اینکه خط نیروهای از جان گذشته نظام و انقلاب خط ولایت و تبعیت از مقام معظم رهبری است، گفت: در روزهایی که تمام منطقه غرق در جنگ و آشوب است، امنیت این کشور مرهون تدابیر مقام معظم رهبری، تلاش های شبانه روزی نهادهای نظراتی و خون پاک جوانانی است که در خارج از کشور در برابر تکفیری ها ایستادگی کردند و به درجه شهادت نائل آمدند تا این جنگ به داخل مرز های کشورمان کشیده نشود.

رجا افزود: اصولگرایی یعنی اعتقاد به اصول و ارزش های انقلاب و نظام. مگر می شود کسی دم از اصولگرایی بزند و از طرفی با هجمه و انتقادات بی اساس به دنبال تضعیف نهادهای انقلابی و نظارتی باشد؟! متاسفانه آن هایی که در ردصلاحیت خود نهادهای نظارتی را مقصر می دانند، فراموش کرده اند که در گذشته دست به چه کارهایی زده اند و تصور می کردند کسی از احوال آن ها با خبر نیست!

وی در پایان با بیان اینکه قدرت تدافعی ایران قابل مذاکره نیست و دشمن نخواهد توانست با تصویب لوایح پرحاشیه قدرت دفاعی و موشکی کشورمان را متاثر از خود کند، گفت: به کوری چشم دشمنان، این نظام و انقلاب با جانفشانی فرزندان و ایثارگری های جوانان و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای چون خاری در چشم دشمنان خواهد ماند.
سیروس رجا: 9 دی تجلی خواست ملت ولایتمدار در دفاع از ارزش های انقلاب بود
#سیروس رجا #حماسه 9دی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218505 1