کدخبر:
218529
تاریخ انتشار:
۱۱ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

محمد بداشتی: « اطلاعیه توزیع 7 تن گوشت گرم در گیلان»

به گزارش خزرآنلاین، به اطلاع می رساند در راستای سیاستهای تنظیم بازار استان گیلان 7 تن گوشت گرم از صبح روز سه شنبه مورخ 11/10/97 در برخی از فروشگاه های زنجیره ای و بزرگ استان با آدرس مشخص با قیمت مصوب هرکیلو ران 37500 تومان و هرکیلو سر و دست 36500 تومان

که در شهرستان رشت: توسط فروشگاه های هفت واقع در جاده لاکان ، شهید بهشتی( سه راه قاسمیه )، امین الضرب و فروشگاه های جانبو واقع در در خیابان انصاری، معلم ، پاستوریزه و حمیدیان توزیع میگردد.

وهمچنین گوشت قرمزمنجمد در این مرحله در سایر شهرستانهای گیلان نظیر؛ املش، سیاهکل، ماسال ،شفت، آستارا،آستانه اشرفیه ، سنگر، تالش، صومعه سرا، رودسر، رودبار و رضوانشهر نیز از طریق فروشگاه های هفت و جانبو توزیع خواهد شد.

البته در این مرحله بعلت تعدد شعبات این فروشگاه ها در شهرستانهای لنگرود (فقط درفروشگاه هفت :خ امام و بسیج فروشگاه جانبو :خ حافظ و نورانی) ، انزلی(فقط در فروشگاه هفت: خ شهداوغازیان فروشگاه جانبو:خ معلم و مطهری ) و لاهیجان (فقط در فروشگاه هفت :خ شهدا و نیما**فروشگاه جانبو : خ آزادگان و کاشف شرقی) توزیع می گردد.

لذا ضمن حضور بازرسین این سازمان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز توزیع، هموطنان ارجمند نیز می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را به سامانه 124 گزارش نمایند.

محمد بداشتی
مشاور رئیس و مسئول روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان
محمد بداشتی: « اطلاعیه توزیع 7 تن گوشت گرم در گیلان»
#روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان #بداشتی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
گیلانی
لطفا بررسی نمایید باوجود دامداری ها و گاوداری های بسیار در گیلان آیا این گوشت های گرم از گرجستان وارد شده است یا خیر؟؟ دام های خارجی معمولا اصلاح ژنتیک شده و تراریخته است و معلوم نیست با چه خوراک تریخته ای مانند سویا و ذرت و ... تغذیه شده است!
چهارشنبه، 26 دي 139723:53:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218529 1