کدخبر:
218553
تاریخ انتشار:
۱۲ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

احداث كلينيك پزشكي ورزشي المپيك و برگزاري المپياد ورزشي بانوان در گيلان

خزر: مریم بخشی مدیر کل ورزش وجوانان با دکتر رضا صالحی امیری رئيس كميته ملي المپيك ايران دیدار و در راستاي توسعه ورزش استان گيلان گفتگو کرد.

به گزارش خزرآنلاین، مریم بخشی مدیر کل ورزش وجوانان با دکتر رضا صالحی امیری رئيس كميته ملي المپيك ايران دیدار و در راستاي توسعه ورزش استان گيلان گفتگو کرد.

در اين ديدار مريم بخشي ضمن ابراز خرسندي از برپایی این نشست با رئيس كميته ملي المپيك از حمايت هاي بي نظير وي در اجراي برنامه هاي ورزش قهرماني بويژه تمهيدات بي نظير و حمايت هاي مالي كميته ملي المپيك در برگزاري اردوها و اعزام تيم هاي ملي تشكر كرد.
صالحی امیری با تقدیر از تدبير و شجاعت آقای دکتر سلطانی فر وزير ورزش و جوانان و آقای دکتر سالاری استاندار گیلان در سپردن وظیفه خطیر مسئولیت ورزش براي اولين بار در تاريخ مديريت ورزشي به یک بانوی متخصص، تاكيد كرد که تمام ظرفيت هاي فني كميته ملي المپيك آماده همياري و كمك براي پيشرفت و رشد ورزش در گيلان مي باشد.

در ادامه صالحي اميري ابراز اميدواري كرد كه با مساعدت استاندار گیلان و رويكرد حمايتي كه دكتر سلطاني فر وزير محترم ورزش و جوانان در توسعه عمراني ورزش دارند، کمپ بين المللي و استاندارد برای تمرینات و آماده سازی تیم های ملی در سواحل درياي كاسپين احداث شود.

🔹برگزاري المپياد ورزش بانوان در رشت
در بخش ديگري از اين ديدار رئیس کمیته ملي المپیک بر تقویت و پیشرفت ورزش بانوان تاکید نموده و با پیشنهاد مديركل ورزش و جوانان گيلان برای برگزاری یک المپیاد ورزشی ويژه بانوان به میزبانی رشت با حمايت کمیته ملی المپیک موافق نمود.

در ادامه مريم بخشي گزارش کاملی از اقدامات انجام شده برای موفقيت ورزشكاران گيلاني در بازيهاي جاكارتا اندونزي و گزارشي از برنامه آماده‌سازی ورزشكاران گيلاني براي كسب سهميه ‌ المپیک توكيو و كسب مدال در اين رويداد مهم ارائه كرد و در همين راستا از صالحی امیری برای بازدید از زيرساختهاي عمراني و ظرفيت هاي فني ورزش و سفر به گيلان دعوت كرد.

🔹احداث کلینیک پزشكي ورزشي المپیک در گيلان
صالحی امیری با پیشنهاد مريم بخشی با احداث و راه انداری کلینیک درمانی ویژه جامعه ورزش بنام "کلینیک درمانی المپیک" توافق نموده و اعلام داشت که در این خصوص به آقای دکتر نوروزی رئیس کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک مأموریت یک سفر به گیلان جهت بررسی های لازم برای مساعدت در اين موضوع را خواهد داد.
احداث كلينيك پزشكي ورزشي المپيك و برگزاري المپياد ورزشي بانوان در گيلان
#مریم بخشی #مدیر کل ورزش وجوانان #رئيس كميته ملي المپيك


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218553 1