کدخبر:
218607
تاریخ انتشار:
۱۷ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

علی اوسط اکبری‌مقدم:

لزوم وضع قوانین سخت‌گیرانه برای جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرقانونی

خزر: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به مشکلات بزرگ که در ساخت و سازهای فاقد سند مالکیت (نسقی) وجود دارد، افزود: عدم نظارت بر استحکام بنا و  مهندسی نبودن اجرا، این ساختمان‌ها را با خطر جدی مواجه کرده است.

به گزارش خزرآنلاین، علی اوسط اکبری‌مقدم در دهمین جلسه شورای فنی استان گیلان که عصر امروز در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، گفت: برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی باید قوانین سخت‌گیرانه و در عین حال راهبری تدوین شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به مشکلات بزرگ که در ساخت و سازهای فاقد سند مالکیت (نسقی) وجود دارد، افزود: عدم نظارت بر استحکام بنا و  مهندسی نبودن اجرا، این ساختمان‌ها را با خطر جدی مواجه کرده است.

وی با اشاره به عدم کنترل کافی در جریان ساخت ابنیه و تاسیسات جدید با وجود وظایف قانونی شهرداری، نظام مهندسی و کنترل ساختمان در این بخش تصریح کرد: بیش از80 درصد ساختمان‌های جدیدالاحداث که در اطراف و مرکز شهر احداث شده‌اند در اثر حوادث غیرمترقبه تخریب می‌شوند.

علی اوسط اکبری‌مقدم بر لزوم توجه به قوانین و مقررات ایمنی ساختمان از سوی نظام مهندسی تاکید کرد و گفت: اگر نظام مهندسی با مهندسان متخلف برخورد کند به یقین شاهد چالش در این بخش نخواهیم بود.

در این نشست هر یک از اعضاء به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و با دستورات معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تصمیمات لازم در هر بخش اتخاذ شد.
لزوم وضع قوانین سخت‌گیرانه برای جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرقانونی
# معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان #علی اوسط اکبری‌مقدم


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
حرام خوری چیست؟ استفاده از روش های نادرست برای کار درست، درست نیست. مثل یه گوسفندی که می خواد از گشنگی گوشت بخوره. گشنگی رو لازمه برطرف کنه اما با گوشت؟ میشه؟ نمیشه که. مسلما گوشت توی گلوش گیر می کنه. گوسفند نباید لباس گوسفندیش رو در بیاره. توی همون قالب گوسفندی بهترین عملکرد رو داره. تازه مثل رابینهود هم نیا ین توی کارهای خیریه هم فعالیت نکنید مال حروم رو تنهایی قورت بدید نریز ید توی دهن مردم اونا رو هم حروم خور نکنید. به قول بزرگی «تو خود حجاب خودی از میان برخیز» بعضی ها خودشون رو به ناآگاهی می زنن که مثلا نمی دونستیم توی حروم خوری شریکیم. دستش توی جیب مردمه اما نگاش به سمت شرقین و غربین. اون مال حروم خور که درک و شعور نداره باید تشخیص بدین حلال و حروم یعنی چی و هر چی رو نباید فرو کنید تو شکمتون
پنجشنبه، 20 دي 139713:47:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218607 1