کدخبر:
218615
تاریخ انتشار:
۱۷ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چند نکته در خصوص اشک ریزان امروز علیپور و آن چه درباره فساد اخلاقی بر زبان راند

خزرآنلاین اطمینان دارد که تمامی اعضای محترم شورا، از هرگونه فساد اخلاقی به هر نحوی مبرا بوده و بعضا حضور مداوم برخی از آن ها در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، تنها از روی دغدغه های فرهنگی بوده و تصاویر منتشر شده از برخی دیگر درفضای مجازی به هیچ عنوان اصالت نداشته و حاصل ساعت ها کار فتوشاپی مخالفان برای عقده گشایی بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر رشت امروز در صحن این شورا برگزار شد. اگرچه محوریت جلسه با موضوع انتخاب شهردار رشت بود اما شورانشینان در اقدامی قابل تقدیر از خانواده پاکبان فقید بیژن شعبانی رشت تجلیل کردند.

برادر مرحوم شعبانی در جریان بزرگداشت یاد این پاکبان فقید  اشاره ای به مشکلات فراوان زندگی او داشت و گفت: محلی که برادرم فوت کرد فاقد روشنایی لازم بود.

وی ادامه داد: برادرم با حقوق یک میلیون و دویست هزار تومان زندگی واقعا سخت و طاقت فرسایی داشت و امیدوارم  شرایط به گونه ای پیش برود که مستمری برادرم به خانواده اش تعلق بگیرد تا مشکلات مالی  آن ها برطرف شود.

 موقع صحبت های این پاکبان محمد حسن علیپور عضو شورا که خود زمانی پاکبان بود به گریه افتاد.

علیپور همچنین پس از اظهارات برادر پاکبان فقید گفت: به من می گویند فساد اخلاقی دارم. در صحن شورای رشت تنها هستم و در شورای رشت فقط خدا را دارم و در جریان این اتفاقات تهمت های فراوانی به بنده زدند.

تحریریه خزرآنلاین اطمینان دارد که تمامی اعضای محترم شورا، از هرگونه فساد اخلاقی به هر نحوی مبرا بوده و بعضا حضور مداوم برخی از آن ها در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، تنها از روی دغدغه های فرهنگی بوده و تصاویر منتشر شده از برخی دیگر در فضای مجازی به هیچ عنوان اصالت نداشته و حاصل ساعت ها کار فتوشاپی مخالفان برای عقده گشایی بوده است.

با این حال باید پذیرفت که تاریخ پر از تصاویر سیاستمدارانی است که مقابل دوربین ها برای مردم اشک ریخته اما در دل به همان مردم خندیده اند. شاید به همین دلیل اندک افرادی نتوانند بپذیرند که این اشک های جناب علیپور از ته دل و برخواسته از احساسات پاک ایشان بوده است. اگرچه تحریریه خرآنلاین هیچ تردیدی در این موضوع ندارد اما به خاطر همان تعداد معدود افرادی که ممکن است تصورات اشتباهی را به خود راه دهند از جناب علیپور می خواهد تا با پاسخ دادن به سوالات زیر نشان دهد که همواره به دنبال حمایت از حقوق پاکبانان مظلوم این شهر بوده است. 

1. تاکنون چند لایحه در حمایت از پاکبانان و کارگران فضای سبز به صحن شورا آورده اید؟

2. لطفا گزارشی از دستاوردهای سفرتان به ماکائو چین همانطور که قبلا وعده آن را داده بودید، ارائه دهید.

3. در نخستین روزهای پس از انتخابات در مصاحبه ای گفته بودید که در یک منزل مسکونی در محله حمیدیان انتهای خیابان هنرپرور مستاجر نشین هستید. گفتید که سه میلیون پول پیش داده اید با ماهی 220 هزارتومان. فرمودید که خانه تان فاقد آب شهری و امکانات است. افزودید که محله تان یک محله خاکی است که وقتی باران می‌بارد شدیدا گل و لای می شود و رفت و آمد سخت می‌شود. لطفا به همه بگویید که هنوز هم در همان خانه و همان محله یا در خانه و محله تقریبا مشابهی سکونت دارید و انتخابتان به عنوان یک شورانشین تغییر محسوسی در وضعیت زندگی تان ایجاد نکرده است.
چند نکته در خصوص اشک ریزان امروز علیپور و آن چه درباره فساد اخلاقی بر زبان راند
#محمدحسن علیپور #فساد اخلاقی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
منتقد
از کوزه همان تراود که در اوست. از این بابا خیلی توقع دارید.
دوشنبه، 17 دي 139722:33:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

جواد
در جلسه شورای شهر اعلام شد پاکبان شهید خدمت در منطقه ای از شهر دچار سانحه شد که فاقد روشنایی بود ؟ یعنی امکان دارد دادستان محترم به عنوان مدعی العموم وارد خواهد شد که چرا شورای شهر وشهردار به جای انجام تکلیف سازمانی دنبال هزینه کردهای غیر موجه از جیب تک تک مردم شهر بودند ؟ اعضای شورای شهر چند درصد در حوادث شهر تقصیر دارند ؟ هزینه چند سال عقب افتادگی شهر را چه کسی باید بپردازد؟شورای شهری که در استان گیلان با این همه افراد با سواد که در گیلان ایران وکشورهای دیگر منشا خدمت هستند ،نمی تواند یک شهردار هم تراز رشت انتخاب کند نباید پاسخگو باشد قصد اهانت به نام های حاصل از اجماع آن چند نفر ندارم ولی آیا واقعاً انتخاب ها در تراز کلانشهر رشت بودند؟ از استاندار وفرماندار هیچ انتظاری نیست . احتمالاً در ساعات مختلف در خیابانها وبلوارهای شهر وحتی پیاده راه فرهنگی رشت عبور سگ های ولگرد را ندیدند حتماً باید کودکی به خاطر حمله این سگ های ولگرد دچار آسیب شود تا مدعی العموم به خاطر تقصیر شورا وشهرداری در عدم پیگیری وکوتاهی در وظیفه ورود کند یک نفر در این شهر پیدا شود بگوید شورای فعلی شهرداری را با چه میزان بدهی تحویل گرفتند وحالا بدهی شهرداری چقدر است اگر کمتر شد به تلاششان ادامه دهند ولی اگر بیشتر شد جلوی ضرر شهر ومردم شهر رشت هرچه سریعتر گرفته شود.
چهارشنبه، 19 دي 139719:14:56
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

میثم
شما هم بگید چند میگیرید خبر بزارید
دوشنبه، 17 دي 139723:29:54
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218615 1