کدخبر:
218617
تاریخ انتشار:
۱۷ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

چرا حکم آقای مدیر تمدید نشد؟! پرونده سازی مسئول روابط عمومی با چاشنی دروغ و تهمت!

خزر: در نهایت تصمیم بر این شد که تا روشن شدن واقعیت، حکم مدیریت تمدید نشود و مدیر قبلی برای توضیح در خصوص گزارشات ارسال شده به وزارتخانه مراجعه کند. 

به گزارش خزرآنلاین، تغییرات در راس مدیریت یکی از سازمان های عریض و طویل در حالی به وقوع پیوست که عملکرد موفق مدیر قبلی، انتظار تمدید حکم مدیریت وی را ایجاد کرده و به نظر می رسید آقای مدیر برای دو سال دیگر بر کرسی مدیریتی خود باقی بماند. 

با این حال نه تنها مدیرقبلی از مدیریت خود عزل شد بلکه اخیرا برای توضیحات در خصوص پاره ای از مسایل به پایتخت فراخوانده شده است. گویا علت برکناری این مدیر، ارسال گزارشاتی در خصوص تخلفات اداری او به وزارتخانه توسط برخی از کارکنان سازمان مربوطه به خصوص مسئول روابط عمومی این اداره بوده است!

یک منبع آگاه در این خصوص به خبرنگار خزرآنلاین می گوید: متاسفانه با گذشت مدت کمی از آغاز به کار مدیر قبلی، برخی افراد اقدام به ارسال گزارشات دروغین از عملکرد ایشان نمودند. 

وی با بیان اینکه بارها به مدیرمربوطه این موضوع را متذکر شدم، افزود: سرپرست وقت روابط عمومی که خود به علت مشکلات حراستی و سپری شدن مدت زمان قانونی، موفق به دریافت حکم مدیریت نشده بود، از مشغولیت فراوان آقای مدیر و حضور همیشگی در کنار ایشان در جریان سفرهای درون استانی سواستفاده کرده و گزارشات دروغینی را نسبت به عملکرد او ترتیب می داده است. 

این منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، ادامه داد: در نهایت تصمیم بر این شد که تا روشن شدن واقعیت، حکم مدیریت تمدید نشود و مدیر قبلی برای توضیح در خصوص گزارشات ارسال شده به وزارتخانه مراجعه کند. اگرچه مطمئنم که هیچ یک از این موارد صحت نداشته و حقیقت به زودی برملا خواهد شد. 

 
چرا حکم آقای مدیر تمدید نشد؟! پرونده سازی مسئول روابط عمومی با چاشنی دروغ و تهمت!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218617 1