کدخبر:
218635
تاریخ انتشار:
۱۸ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اسامی نا آشنا در روز انتخاب شهردار رشت از کجا آمدند؟!

خزر: این دلال که به اتهام توهین و تهدید، هم اکنون به قید قرار وثیقه تا روز برگزاری دادگاه آزاد می باشد، در تماس با برخی افراد جویای نام از آنان خواسته که صرفاً برای طرح نامشان بعنوان یکی از گزینه های تصدی بر شهرداری رشت 25 میلیون تومان به حساب وی واریز نمایند.

به گزارش خزرآنلاین، همانطور که پیش بینی می شد حجت جذب بعنوان شهردار رشت انتخاب شد. این انتخاب به حدی قابل پیش بینی بود که ارائه برنامه توسط سایر کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت تا حد زیادی تشریفاتی به حساب می آمد.

حجت جذب تنها گزینه ای بود که علیرغم غیرمشمول شناخته شدن توسط دایره حقوقی شهرداری رشت، اجازه ارائه برنامه در صحن شورا را پیدا کرد. همین تبعیض آشکار نشان می داد که جذب گزینه از پیش تعیین شده برای تصدی بر شهرداری رشت بوده و ارائه برنامه توسط سایر کاندیداها در صحن علنی شورا و در روز انتخاب شهردار، تا حد زیادی نمایشی! با این حال چند نفری هم در صحن علنی شورا به ارائه برنامه پرداختند. اما هدف این افراد از ارائه برنامه چه بوده و آیا واقعا شانسی برای خود متصور بوده اند؟!

نگاهی به گزارشات منتشر شده در رسانه ها از جلسه ارائه برنامه های کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت نشان می دهد که برخی از این افراد در حالی به ارائه برنامه های خود پرداختند که تا پیش از این، هیچ اثری از آنان در لیست گزینه های احتمالی تصدی بر شهرداری رشت به چشم نمیخورد.

در روزی که بسیاری از چهره های مطرح و مشمول شرایط، همانند رحیم شوقی، معاون عمرانی منطقه آزاد انزلی شاید بعلت از پیش مشخص بودن نتیجه انتخاب شهردار رشت از حضور در صحن شورا و ارائه برنامه های خود انصراف داده بودند، برخی افراد که علیرغم دارا بودن تجربیات و سوابق مدیریتی ارزشمند هیچ سابقه ای از طرح نامشان بعنوان گزینه تصدی بر شهرداری رشت موجود نبود، ناگهان اقدام به ارائه برنامه های خود در صحن شورا نمودند.

بی شک حضور این افراد سبب شد تا انتخاب شهردار رشت حداقل در ظاهر هم که شده رنگ و بوی جدی تری به خود بگیرد. شاید برای هر دو طرف ماجرا این یک نوع بازی برد-برد بوده باشد. هم 6 عضو ائتلاف اکثریت خوشحال از اینکه حضور چهره ها و ارائه برنامه هایشان منجر به فراموشی تبعیض آشکاری شود که به نفع حجت جذب صورت گرفته بود و هم برخی از این افراد خرسند از اینکه روزی نامشان بعنوان یکی از گزینه های تصدی بر شهرداری رشت طرح شده است.

با این حال عجیب است اگر بدانیم تلاش برخی افراد برای طرح نامشان در صحن شورای شهر رشت بعنوان گزینه تصدی بر شهرداری، بازار پر سودی را برای برخی دلالان فراهم آورده بود چنانکه شنیده های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد که یکی از این دلالان، تنها برای آماده سازی مراحل طرح نام برخی از این افراد بعنوان گزینه تصدی بر شهرداری رشت از آن ها مبالغی در حدود 25 میلیون تومان طلب کرده است.

این دلال که به اتهام توهین و تهدید، هم اکنون به قید قرار وثیقه تا روز برگزاری دادگاه آزاد می باشد، در تماس با برخی افراد جویای نام از آنان خواسته که صرفاً برای طرح نامشان بعنوان یکی از گزینه های تصدی بر شهرداری رشت 25 میلیون تومان به حساب وی واریز نمایند.

تحریریه خزرآنلاین اسناد متقنی از این موضوع در دست دارد که آن را پیش تر برای بررسی در اختیار نهادهای مسئول قرار داده است.




اسامی نا آشنا در روز انتخاب شهردار رشت از کجا آمدند؟!
#انتخاب شهردار رشت #دلال


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218635 1