کدخبر:
218765
تاریخ انتشار:
۲۶ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

با ساخت خانه برای خانواده شهدا مخالفند اما با پرداخت 500 میلیون تومان به داماش، موافق!

 خزر: در نظرسنجی رییس شورا نسبت به پرداخت مبلغ هنگفت 500 میلیون تومانی به داماش، مخالفتی را از جانب شما شاهد نبودیم. البته همراهی جانانه شما با حاجی پور در پروسه انتخاب شهردار رشت را از یاد نبرده ایم اما این پرسش به قوت خود باقی است که آیا در زمان تصویب کمک پانصدمیلیون تومانی به داماش هم به یاد خانه نداشتن خودتان افتادید؟

 به گزارش خزرآنلاین، در آخرین جلسه شورا بود که محمدحسن علیپور، عضو شورای شهر رشت در واکنش به کمک 400 میلیونی شهرداری رشت به سپاه پاسداران به منظور ساخت خانه برای خانواده معظم شهدای مدافع حرم که خانه ندارند، اظهاراتی عجیب را بر زبان راند. 

وی با بیان اینکه خودش کارگر است و هنوز خانه ندارد، گفت: ما که نمی توانیم برای همه خانه بسازیم. من خودم کارگرم و خانه ندارم. اگر برای آن ها خانه بسازیم از اجرشان کم میکنیم!! 

در واکنش به اظهارات علیپور و خطاب به ایشان باید گفت:

اولاً شما به عنوان یک عضو شورای شهر می توانید در نهایت در خصوص پرداخت این مبلغ توسط شهرداری رشت به منظور کمک به خانه سازی برای خانواده معظم شهدا تصمیم گیری کنید. شما در جایگاهی نیستید که در خصوص کم یا زیاد شدن اجر شهدای مدافع حرم نظر بدهید. با تفکر شما می بایست تمام کمک به خانواده معظم شهدا توسط نهادهایی همچون بنیاد شهید لغو گردد چرا که ممکن است از اجر شهدا کم شود! 

دوماً شما که خود را کارگر خوانده اید، بفرمایید پس از عضویتتان در شورا چند روز به عنوان یک کارگر بر سر همان شغل قبلی یا مشاغل مشابه حاضر بوده اید؟ گفته اید که از خودتان خانه ای ندارید و شاید از این طریق سعی کرده اید اظهارتتان را در خصوص ساخت خانه برای خانواده معظم شهدای مدافع حرم، توجیه نمایید. برای تنویر افکار عمومی بفرمایید هم اکنون در چه خانه ای سکونت دارید؟ مستاجرید؟ اگر مستاجرید چقدر ماهانه اجاره می پردازید؟ آیا درست است که پس از عضویت در شورای شهر رشت، محل سکونت خود را تغییر داده و هم اکنون در خانه ای ساکن هستید که مالک آن با شهرداری رشت ارتباطات مالی دارد و به قولی پیمانکار شهرداری محسوب می شود؟ خزرآنلاین آمادگی کامل برای انتشار پاسخ شما به این سوال را دارد.

سوماً گفته اید که جانتان را فدای حضرت زینب سلام الله علیها می کنید. البته که این ادعا به حرف نیست و به عمل است. بی شک ارادتمند واقعی به حضرت زینب سلام الله علیها نسبت به شهدای دفاع از حرم مطهر آن حضرت هم ارادت دارد.

چهارماً در نظرسنجی رییس شورا نسبت به پرداخت مبلغ هنگفت 500 میلیون تومانی به داماش، مخالفتی را از جانب شما شاهد نبودیم. البته همراهی جانانه شما با حاجی پور در پروسه انتخاب شهردار رشت را از یاد نبرده ایم اما این پرسش به قوت خود باقی است که آیا در زمان تصویب کمک پانصدمیلیون تومانی به داماش هم به یاد خانه نداشتن خودتان افتادید؟
با ساخت خانه برای خانواده شهدا مخالفند اما با پرداخت 500 میلیون تومان به داماش، موافق!
#محمدحسن علیپور #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمد
شما نیاز نیست برای اینکه به نیت خود برسید به داماش ضربه وارد کنید . آخرین باری باشه که از نام داماش برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنی . امسال سایت هایی مثل شما هستن که اوضاع این استان اینه
پنجشنبه، 27 دي 139712:58:20
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اظهارنظر قانونی یک عضو شوراومتعاقب آن تخریب وی بدلیل اظهارنظر قانونی. این حرکت ناصوابی است که پیش گرفته اید . بااین اوصاف یعنی که کسی ازحق قانونی خود استفاده نکند
پنجشنبه، 27 دي 13970:53:42
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218765 1