کدخبر:
218803
تاریخ انتشار:
۲۹ دی ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تهاتر استانداری گیلان با شهرداری رشت / جذب شهردار شود تا نصرتی استاندار شود؟!

خزر: با فرض صحت این ادعا به نظر می رسد برخی از اعضای شورای شهر رشت به نصرتی وعده دادند که اگر مسببات صدور حکم شهردار شدن جذب را فراهم کند، این افراد از ارتباط حسنه خود با نوبخت استفاده کرده و نصرتی را بر کرسی استانداری گیلان خواهند نشاند.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که مسعود نصرتی، شهردار سابق رشت که در حال حاضر معاونت توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور را برعهده دارد، تمام تلاش خود را برای تصدی حجت جذب بر شهرداری رشت به کار بسته است! گفته می شود سازمان متبوع وی در نظر دارد تا پیش از ابلاغ متمم آیین نامه جدید احراز صلاحیت شهرداران، حجت جذب را بر کرسی شهرداری رشت بنشاند چرا که به نظر می رسد سوابق فعالیت جذب تا پیش از عضویت در شورای شهر رشت برابری با سابقه مدیریت میانی 9 ساله ندارد و جذب تنها در صورتی می تواند بر کرسی شهرداری رشت تکیه بزند که حکم وی تا پیش از صدور متمم چگونگی همسان سازی سوابق بخش خصوصی، صادر شود.

اما اگر حمایت نصرتی از شهردار شدن جذب صحت داشته باشد، علت این حمایت چیست؟

با فرض صحت این ادعا به نظر می رسد برخی از اعضای شورای شهر رشت به نصرتی وعده دادند که اگر مسببات صدور حکم شهردار شدن جذب را فراهم کند، این افراد از ارتباط حسنه خود با نوبخت استفاده کرده و نصرتی را بر کرسی استانداری گیلان خواهند نشاند.

گفتنیست طی روزهای گذشته حرف و حدیث هایی در خصوص انتصاب استاندار فعلی گیلان بعنوان رییس سازمان تامین اجتماعی کل کشور به گوش می رسد حتی از برخی چهره ها بعنوان گزینه های احتمالی جایگزینی استاندار گیلان نام برده شده است که در این صورت باید نصرتی را هم به جمع گزینه های محتمل تصدی بر استانداری گیلان افزود.

 
تهاتر استانداری گیلان با شهرداری رشت / جذب شهردار شود تا نصرتی استاندار شود؟!
#استاندار گیلان #گزینه های تصدی بر استانداری گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
انشاالله مطلب فوق دروغ باشد .میدانیم همین اعضای شورا با رای قاطع یعنی با 11 رای اقای نصرتی را برمسند شهردار نشوندند وکمتر از 8ماه بخاطر خواسته های نامشروع شان نصرتی فراررا برقرار ترجیح داده است با توجه به اینکه نصرتی کسی بود که بعد از انقلاب هیچیک ازشهرداران منتخب رشت سابقه وتوان خدمت بمثل او نداشته اند. وفرض باشد باایشان معامله شده باشد دیگر نمایندگان مجلس بغیر از شهرستان رشت مگر در خوابند که اگر شایسته استاندار شدن نداشته باشد بخاطر بی کفایتی شورای رشت درانتخاب شهردار .شهرستانهای دیگر فدای بی لیاقتی اعضای شورای رشت قرار گیرند
يکشنبه، 30 دي 13978:35:37
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مهدی
یعنی این شورای فعال با ویرانه کردن رشت ارضاء نشده و میخواهد کل استان را ویرانه کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این دکتر نصرتی چه کاری برای رشت کرد که الان بخواد برای گیلان بکنه؟؟؟؟؟؟
يکشنبه، 30 دي 139713:6:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

میثم
شما با کی تهاتر میزنید واسه چاپ مقاله؟
يکشنبه، 30 دي 139719:36:45
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218803 1