کدخبر:
218871
تاریخ انتشار:
۳ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ادعای عجیب بمب گذاری در لهستان در حمایت از ایران!

خزر: بنا به ادعای عجیب این رسانه ها در ایمیلی که به ادارات دولتی فرستاده شده آمده: «در دفاع از برادرانمان در جمهوری اسلامی باید همه سگ‌های یهودی را کشت». بمبگذاری جهت تنبیه شما به خاطر خیانت به برادران ما در جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد.

به گزارش خزرآنلاین، پس از آنکه مقامات آمریکا اعلام کردند که قرار است در 24 و 25 بهمن اجلاسی تحت عنوان امنیت و ثبات در خاورمیانه و با محوریت ضد ایرانی در ورشو برگزار شود، واشنگتن و محور ضد ایران در حال تلاش برای ایجاد تصور تهدید از ایران و اجماع سازی علیه آن هستند.

در همین زمینه، روز سه شنبه خبر عجیبی در رسانه های لهستانی منتشر شد که به نظر می رسد در راستای تشدید جو ضد ایرانی در اروپا و لهستان بوده است.

بنا به ادعای رسانه های لهستان، بسیاری از ادارات دولتی این کشور به دلیل تهدید به «بمبگذاری» به خاطر آنچه که دررابطه با برپایی کنفرانس ورشو درباره ایران خوانده اند تعطیل شدند.

بنا به ادعای عجیب این رسانه ها در ایمیلی که به ادارات دولتی فرستاده شده آمده: «در دفاع از برادرانمان در جمهوری اسلامی  باید همه سگ‌های یهودی را کشت». بمبگذاری جهت تنبیه شما به خاطر خیانت به برادران ما در جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد.

گزارش عجیب رسانه های لهستانی از بمب گذاری در این کشور در حمایت از ایران!

به نظر می رسد این جوسازی یا خبرسازی را باید در راستای تقویت ایران هراسی و تلاش جهت ایجاد اجماع علیه ایران تلقی کرد. از سوی دیگر، هرگروه ضد ایرانی ممکن است با ارسال چنین ایمیلی قصد داشته باشد هدف فوق الذکر را دنبال کند.

لهستان به پیشنهاد ایالات متحده آمریکا میزبان یک کنفرانس بین‌المللی درباره مسائل امنیتی خاورمیانه است که گفته شده بر سیاست‌های منطقه‌ای ایران تمرکز دارد. این کنفرانس قرار است این کنفرانس ۱۴ و ۱۵ فوریه برگزار شود.

رسانه های لهستانی گزارش کرده اند که شهرداری ها، استانداری ها و ادارات مالیاتی در شهرهای مختلف لهستان امروز صبح این ایمیل را دریافت کردند.

پلیس با تخلیه ادارات اقدام به تجسس در این اماکن کرد اما هیچ مورد مشکوکی کشف نشد. ادارات در شهرهای گدانسک، لوبلین، کی یلتسه، وروتسوآو، ووج و پوزنان تا پایان وقت اداری امروز تعطیل بوده‌اند.
ادعای عجیب بمب گذاری در لهستان در حمایت از ایران!
#ادعای عجیب بمب گذاری در لهستان در حمایت از ایران! #لهستان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خزر آنلاین دستور این کنفرانس را کی وچه زمان صادر شد پس دستگاه دیپلماسی ایران چه عکس‌العملی از خود نشان داده است واز سوی این همه سفر ظریف به اروپا چه منفعتی برای ایران داشته است ؟
چهارشنبه، 3 بهمن 139714:9:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خزر آنلاین خواهشاً مطالب ارسالی را سانسور نکن .صداقت رسانه ایت را به منصه ظهور. برسان ؟
چهارشنبه، 3 بهمن 139714:10:40
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218871 1