کدخبر:
218973
تاریخ انتشار:
۸ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تاسیس پاسگاه ویژه بانوان در رشت از وزارت کشور درخواست شد

خزر: نماینده مردم رشت در مجلس گفت:‌ در صورت قبول درخواست بنده از سوی وزارت کشور، یک واحد انتظامی ویژه بانوان با کادر پلیس زن در شهر رشت دایر می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگویی در رشت اظهار داشت: درخواست ایجاد یک واحد انتظامی ویژه بانوان با کادر پلیس زن از سوی بنده به وزارت کشور ارسال شده است بنابراین در صورت تأیید این نهاد،‌ پاسگاه ویژه بانوان در شهر رشت مرکز استان گیلان دایر می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس گردشگرپذیر بودن استان گیلان را مورد توجه قرار داد و ابراز داشت: مرکز استان گیلان مشتمل بر یک شهرستان،‌ 6 شهر و حدود 300 روستا است که به ‌لیل موقعیت جغرافیایی و اقلیمی در تمامی فصول سال میزبان گردشگران بسیاری از داخل و خارج کشور است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بخش قابل توجهی از جمعیت شناور مرکز گیلان را در زمان عزیمت گردشگران بانوان تشکیل می‌دهند تصریح کرد: با توجه به الزامات و موارد یاد شده استقرار یک واحد انتظامی بانوان در شهر رشت به‌عنوان مرکز گیلان بسیار ضروری به نظر می‌رسد.

کوچکی‌نژاد از انجام بررسی‌، مشوت و تبادل‌ نظر‌ با فرهیختگان و صاحبنظران بومی گیلان برای ایجاد پاسگاه ویژه بانوان خبر داد و ابراز داشت: امیدواریم وزارت کشور در جهت رعایت بیشتر موازین شرعی و اخلاقی ضمن بررسی دقیق موضوع جهت راه‌اندازی یک واحد انتظامی بانوان اقدامات لازم را انجام دهد.

وی اهمیت قشر بانوان و رسیدگی با حداکثر کیفیت به موارد و مشکلات احتمالی این طیف از مردم شهرستان رشت و حفظ منزلت و جایگاه زنان در امور انتظامی را متذکر شد و افزود:‌ مطمئناً با ایجاد این واحد انتظامی در استان گیلان زمینه لازم برای نیل به اهداف و موارد یاد شده فراهم می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه درخواست مذکور نافی زحمات و عملکرد مثبت مجموعه فرماندهی انتظامی استان نیست تصریح کرد:‌ مطمئناً وجود یک مرکز انتظامی ویژه بانوان آن هم در شهر رشت از حیث تکمیل عملکرد مجموعه انتظامی استان و بهبود وضعیت فعلی بسیار حائز اهمیت است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به دیگر فواید و مزیت‌های استقرار پاسگاه ویژه بانوان به مرکزیت کلانشهر رشت اشاره کرد و افزود: ایجاد واحد انتظامی بانوان با کادر پلیس زن در دوایر مختلف می‌تواند در ریشه‌یابی و رفع مشکلات و آسیب‌های اجتماعی به نحو بسیار مطلوبی مثمرثمر واقع شود.
تاسیس پاسگاه ویژه بانوان در رشت از وزارت کشور درخواست شد
#جبار کوچکی‌نژاد #نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس # تاسیس پاسگاه ویژه بانوان در رشت از وزارت کشور درخواست شد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
218973 1