کدخبر:
219079
تاریخ انتشار:
۱۵ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تقلب عجیب برخی قصابی ها در سطح شهر/ مواظب باشید فریب نخورید!

خزر: با این حال یکی دیگر از شیوه‌های متقلبانه قصابان سودجو برای سنگین‌تر کردن وزن گوشت با استفاده از نوشابه انجام می‌پذیرد. متاسفانه برخی افراد فرصت طلب با قرار دادن و به تعبیر دیگر خواباندن گوشت در نوشابه‌های سیاه، تلاش می‌کنند وزن گوشت را سنگین‌تر از میزان حقیقی آن نشان دهند. گوشتی که در نوشابه خوابانده شده، نوشابه را به شدت جذب می‌کند و پس از گذشت چندین ساعت، نوشابه همچون خونابه جذب لایه‌ها و بافت گوشت می‌شود.

به گزارش خزرآنلاین، پیش تر بارها در ارتباط با اقدامات متقلبانه برخی از فعالان حوزه فروش و عرضه مرغ مواردی به گوش رسیده است، اقداماتی همچون آب بستن به مرغ‌ها برای سنگین‌تر شدن وزن آن و یا دستکاری ترازو و... اما اخیرا اخباری مبنی بر تقلب در بازار فروش گوشت قرمز از سوی برخی از قصابی‌ها و توزیع کنندگان این محصول به گوش می‌رسد.

در این میان یکی از شیوه‌های رایج افراد سودجو در این حوزه، به دستکاری ترازو باز می‌گردد که البته این روش به دلیل تشدید نظارت دستگاه‌های متولی و بررسی و کنترل ترازو‌ها در بازدید‌های سرزده از قصابی‌ها، با کاهش هر چه بیشتری همراه شده، اما هنوز به صفر نرسیده است. سوء استفاده کنندگان با اتکای به این شیوه، گوشت کمتری را به متقاضیان و خریداران عرضه می‌کنند.

با این حال یکی دیگر از شیوه‌های متقلبانه قصابان سودجو برای سنگین‌تر کردن وزن گوشت با استفاده از نوشابه انجام می‌پذیرد. متاسفانه برخی افراد فرصت طلب با قرار دادن و به تعبیر دیگر خواباندن گوشت در نوشابه‌های سیاه، تلاش می‌کنند وزن گوشت را سنگین‌تر از میزان حقیقی آن نشان دهند. گوشتی که در نوشابه خوابانده شده، نوشابه را به شدت جذب می‌کند و پس از گذشت چندین ساعت، نوشابه همچون خونابه جذب لایه‌ها و بافت گوشت می‌شود و با توجه به بی بودن نوشابه، تشخیص چنین گوشت هایی، بسیار سخت خواهد بود.

شهروندان گیلانی می توانند هر نوع تقلب و کم فروشی را در این خصوص به تعزیرات اطلاع رسانی نمایند.
تقلب عجیب برخی قصابی ها در سطح شهر/ مواظب باشید فریب نخورید!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
دزدی تا کی وقتی رضایت نباشه مطمئن باشید با خوشی خورده نمیشه پولاتون که حرام
چهارشنبه، 17 بهمن 139711:43:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219079 1