کدخبر:
219115
تاریخ انتشار:
۱۷ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مقایسه نمایندگان گیلان از منظر اصولگرایی/ کدام نماینده از همه اصولگراتر است؟!

خزر: نگاهی به لیست 20 نفره امضاء کنندگان نشان می دهد که حتی بسیاری از اصولگریان هم از زیر بار  امضای این نامه شانه خالی کردند. بعن.ان مثال از بین نمایندگان اصولگرای گیلان تنها نام کوچکی نژاد در بین گزینه های امضاء کنندگان این نامه به چشم می خورد و خبری از امضای نیکفر، عباسی، شکری، خسته بند و داداشی نیست.

به گزارش خزرآنلاین، ظهر دیروز بود که رسانه ها خبر از نامه 20 نماینده مجلس به ریاست قوه قضاییه برای رسیدگی سریع تر به اتهامات حسین فریدون برادر حسن روحانی، و مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری دادند. اگرچه رسیدگی به تخلفات مفسدان اقتصادی در هر جایگاهی که باشند یک مطالبه عمومی بوده و انصافا در ماه های اخیر این موضوع یعنی همان برخورد با مفسدان اقتصادی دانه درشت به خوبی در دستور کار ریاست قوه قضایه قرار گرفته است اما هنوز نحوه رسیدگی به پرونده این دو متهم و وضعیت فعلی پرونده این دو برای مردم عادی همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

در این بین با توجه به وایستگی برخی از نمایندگان مجلس به دولت، تنها از اصولگریان انتظار می رود که بی توجه به خوشامد رییس جمهور و معاون اول او پیگیر بررسی قاطع پرونده فریدون و جهانگیری باشد. با این حال نگاهی به لیست 20 نفره امضاء کنندگان نشان می دهد که حتی بسیاری از اصولگریان هم از زیر بار  امضای این نامه شانه خالی کردند. بعن.ان مثال از بین نمایندگان اصولگرای گیلان تنها نام کوچکی نژاد در بین گزینه های امضاء کنندگان این نامه به چشم می خورد و خبری از امضای نیکفر، عباسی، شکری، خسته بند و داداشی نیست.

به نظر می رسد امضای این نامه بهترین معیار برای سنجش عیار اصولگرایی نمایندگان بوده است.
مقایسه نمایندگان گیلان از منظر اصولگرایی/ کدام نماینده از همه اصولگراتر است؟!
#مقایسه نمایندگان گیلان از منظر اصولگرایی # کدام نماینده از همه اصولگراتر است؟!


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219115 1