کدخبر:
219127
تاریخ انتشار:
۱۸ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جوابیه برق منطقه ای گیلان به خبر منشر شده در خزرآنلاین

خزر: برق منطقه ای استان گیلان با ارسال جوابیه به تحریریه خزرآنلاین نسبت به خبر منشر شده با عنوان " برق منطقه ای گیلان، جزیره ای دورافتاده از سیاست های دولت! " واکنش نشان داد.

به گزارش خزرآنلاین، برق منطقه ای استان گیلان با ارسال جوابیه به تحریریه خزرآنلاین نسبت به خبر منشر شده با عنوان " برق منطقه ای گیلان، جزیره ای دورافتاده از سیاست های دولت! " واکنش نشان داد. در این جوابیه آمده است:

مدير مسئول محترم پايگاه خبري تحلیلی خزرآنلاین
با سلام و احترام
پیرو انتشار خبری با عنوان " برق منطقه ای گیلان، جزیره ای دورافتاده از سیاست های دولت!"در تاريخ ۹۷/۱۱/۱۶ در آن پايگاه خبري تحلیلی، با توجه به نادرست بودن محتواي خبر منتشر شده، بدينوسيله پاسخ اين شركت درخصوص خبر مذكور جهت اطلاع و اقدام لازم ارسال مي گردد. مقتضي است ترتيبي اتخاذ فرماييد تا برابر مفاد قانون مطبوعات، پاسخ اين شركت در آن پايگاه خبري در همان صفحه و با همان فونت منتشر گردد.

1. شركت سهامی برق منطقه اي گيلان در راستاي ايفاي ماموريت هاي ذاتي خود جهت تامين برق مطمئن و پايدار، همواره از ظرفيت زنان و جوانان در مناصب مديريتي از قبل استفاده نموده و كماكان استفاده مي‌نمايد.

2. به استناد مفاد ماده 1 تصويب نامه شماره 579095 مورخ ۱۳۹۵/۴/۱ شوراي عالي اداري مديران حرفه‌اي دستگاه، عبارتند از:  مديران ارشد، مديران مياني، مديران پايه و عملياتي.

3. در اين شركت مجموعاً‌ تعداد 13 نفر بانوان رسمي و پيماني مشغول به كار مي‌باشند كه از ميان آنها تعداد 4 نفر در پست‌هاي مديريت پايه به عنوان رئيس اداره و رئيس گروه در چهارچوب دستورالعمل اجرايي نحوه انتخاب و انتصاب مديران حرفه‌اي مصوب شوراي عالي اداري انتصاب يافته‌اند. بر اين اساس 31 درصد زنان شاغل مذكور در اين شركت در مناصب مديريتي مشغول به خدمت مي‌باشند.

4. متاسفانه در آن پايگاه خبري، چارت سازماني اين شركت به صورت گزينشي منتشر شده و سمت‌هاي مديريت پايه اين شركت در معاونت هاي مالي و پشتيباني و برنامه ريزي و تحقيقات كه مشخصات بانوان شاغل در پست هاي مديريتي در آن درج شده، منعكس نگرديده است.

5. در راستاي اعتقاد مديريت اين شركت به استفاده از ظرفيت بانوان، علاوه بر موارد مذكور، يك نفر از بانوان داراي قرارداد انجام كار مشخص شاغل در اين شركت نيز به عنوان مشاور مديرعامل در امور زنان و خانواده منصوب گرديده و به انجام وظايف خود مشغول مي باشند.

 
جوابیه برق منطقه ای گیلان به خبر منشر شده در خزرآنلاین
#برق منطقه ای گیلان #برق منطقه ای گیلان، جزیره ای دورافتاده از سیاست های دولت!


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219127 1