کدخبر:
219167
تاریخ انتشار:
۲۱ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

صدور حکم شهردار شدن حجت جذب صحت ندارد! / شورای شهر رشت منحل نخواهد شد

خزر: گفتنی است طی روزهای گذشته برخی رسانه های خبری با انتشار مطلبی خبر از صدور حکم حجت جذب توسط وزیر کشور داده و حتی زمان و مکان اعطای حکم‌به حجت جذب را نیز مشخص کرده بودند. با این حال به نظر می رسد این چیزی بیشتر از یک نمایش رسانه ای نبوده و بعید است خواب خوش طیف ۵+۱ نفره هواداران جذب تعبیر شود.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها از ساختمان وزارت کشور خبر از آن دارد که وزیر کشور نه تنها تا کنون پای حکم جذب را امضا نکرده است بلکه بر رعایت دقیق و مو به موی آیین نامه جدید احراز صلاحیت شهرداران تاکید فراوان دارد.

در همین راستا یک منبع آگاه به خبرنگار خزرآنلاین گفت: معاون عمرانی وزیر کشور تمام تلاش خود را برای صدور حکم‌ شهردار منتخب شورا به کار بست اما وزیر کشور زیر بار این قضیه نرفته است.

وی با بیان اینکه انحلال شورا حتی با پایان دوره سرپرست فعلی هم اتفاق نخواهد افتاد، گفت: شهرداری کرج هم اکنون نزدیک به ۹ ماه با سرپرست اداره می شود و البته شورای این‌کلانشهر منحل نشده است.

گفتنی است طی روزهای گذشته برخی رسانه های خبری با انتشار مطلبی خبر از صدور حکم حجت جذب توسط وزیر کشور داده و حتی زمان و مکان اعطای حکم‌به حجت جذب را نیز مشخص کرده بودند. با این حال به نظر می رسد این چیزی بیشتر از یک نمایش رسانه ای نبوده و بعید است خواب خوش طیف ۵+۱ نفره هواداران جذب تعبیر شود.

گفتنی است از رضا ساغری به عنوان یکی از گزینه های جدی تصدی بر شهرداری رشت نام برده می شود.
صدور حکم شهردار شدن حجت جذب صحت ندارد! / شورای شهر رشت منحل نخواهد شد
#حجت جذب #شهرداری رشت #وزارت کشور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219167 1