کدخبر:
219227
تاریخ انتشار:
۲۵ بهمن ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پردخت بدهی 4 میلیارد تومانی توسط علی کریمی!

به گزارش خزرآنلاین، پردخت بدهی 4 میلیارد تومانی توسط علی کریمی.

کانال منتسب به باشگاه سپیدرود مطرح کرد:

به نام خدا
حقایق سپیدرود بزرگ

بعد از اینکه گروه مالکیتی آقای نوین نتوانستند اقدام به تیمداری نمایند و مراتب را به اطلاع مالک سابق و هیت فوتبال رساندند، با علی کریمی تماس گرفته شد که بعنوان مربی به تیم برگرد در این برهه هیچ کسی حاضر به قبول تیم نبود حتی تیم توان مالی پرداخت هزینه های هتل و هزینه سفر به اهواز رو نداشت.

علی کریمی علیرغم اینکه در باشگاه هیچ سمتی نداشت هزینه های سفر تیم که مبلغ .... می شد را پرداخت کرد. در این برهه با اشخاص متعددی صحبت شد که متاسفانه هیچ کس تمایلی حتی به کمک مالی نداشت چه رسد انتقال مالکیت یک تیم بدهکار و دارای دعاوی متعدد حقوقی از جمله دعوی تن زاده علیه باشگاه واحتمال پیروزی وی در دعوی مالکیتی این تنها علی کریمی بود که بعنوان یه گیلانی ورشتی ریسک بزرگی رو هم نسبت به مال خویش و هم اعتبار خویش نمود.

علی کریمی تا به امروز تمام هزینه های تیم سپیدرود را از جیب شخصی خویش پرداخت نموده است، تمامی مبالغ قراردادهای بازیکنان و کادر اجرایی ، اداری باشگاه را از جیب خویش پرداخت نموده است. قرارداد تمامی بازیکنان توسط وی پرداخت و پرداخت بدهی بازیکنان توسط وی صورت گرفته است. او بدون چشم داشت سالن بدنسازی مجهزی را برای استفاده باشگاه سپیدرود در مجموعه سردار جنگل ایجاد نموده وحتی ورزشگاه را مجهز به امکانات اولیه که متاسفانه فاقد آن بوده از جمله ماشینهای لباس شویی ، یخساز و ... نموده است.

علی کریمی در بدو ورود بیش از ۴ میلیارد بدهی باشگاه سپیدرود رو پرداخت کرد تا کشتی به گل نشسته به لطف مردانگی وی امروز به ساحل آرامش رسیده باشد، متاسفانه به دلیل عدم توجه مسولین ورزش استان وعدم انجام تعهدات آنان امروز بنوعی دلسرد گردیده لیکن برای آرامش تیم لب به سخن نگشوده است.

علی کریمی رشتی و گیلانی بودن را معنا کرد چون بخاطر دلش بود هرگز در هیچ جا چنین کارهایی رو بیان ننمود او نشان داد چرا فراتر از رنگهاست ومردم به او احترام میگذارند، اونشان داد رشتی و گیلانی بودن به حرف نیست و انسانها باید درعمل ادعاهای خود رو اثبات نمایند. ممنونیم سپیدرودی ورشتی اصیل، ای کاش فقط این دیار به تعداد انگشتان یک دست به مانندت مرد داشت.
پردخت بدهی 4 میلیارد تومانی توسط علی کریمی!
# پردخت بدهی 4 میلیارد تومانی توسط علی کریمی! # علی کریمی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219227 1