کدخبر:
219313
تاریخ انتشار:
۲ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پایان ائتلاف 6 نفره/ 2 نفر به دنبال شکایت از وزارت کشور، 4 نفر به دنبال ایجاد وحدت و اتحاد

خزر: اگرچه بعید است طرح شکایت در دیوان عدالت اداری توسط این دو عضو شورا راه به جایی ببرد اما نکته مهم در عدم همراهی 4 عضو دیگر به خصوص سه اصلاح طلب (رمضانپور - حاجی پور - زاهد) در این خصوص است. به نظر می رسد بالاخره شورای شهر رشت روزهای اتحاد را خواهد دید. اتحادی که گویا به قیمت تهدید شورا به انحلال به دست آمده است!

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که دو عضو شورای شهر رشت طی روزهای گذشته راهی پایتخت شده اند تا با شکایت از وزارت کشور در دیوان عدالت اداری، بتوانند با اخذ دستور موقت، فعلا از انتخاب شهردار جدید برای رشت جلوگیری کنند. اگرچه رییس شورای شهر رشت هم در جلسه دیروز شورا تلویحا ضمن تایید این موضوع، بر انتخاب هر چه سریعتر شهردار تاکید کرد و گفت که هر نوع تعلل در این موضوع ممکن است شورا را با خطر انحلال روبرو سازد.

نکته قابل تامل اما فراتر از این دست و پا زدن های لحظه آخری است. به نظر می رسد 4 عضو ائتلاف 6 نفره پس از دو تلاش نافرجام برای انتخاب شهردار از میان خود، این بار دل در گرو همدلی و اتحاد با سایر اعضای شورا دارند و به همین خاطر حاضر به همراهی با دو عضو دیگر برای سفر به پایتخت و طرح شکایت در دیوان عدالت اداری نشده اند.

اگرچه بعید است طرح شکایت در دیوان عدالت اداری توسط این دو عضو شورا راه به جایی ببرد اما نکته مهم در عدم همراهی 4 عضو دیگر به خصوص سه اصلاح طلب (رمضانپور - حاجی پور - زاهد) در این خصوص است. به نظر می رسد بالاخره شورای شهر رشت روزهای اتحاد را خواهد دید. اتحادی که گویا به قیمت تهدید شورا به انحلال به دست آمده است!
پایان ائتلاف 6 نفره/ 2 نفر به دنبال شکایت از وزارت کشور، 4 نفر به دنبال ایجاد وحدت و اتحاد
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رودبارتان
اگرنیت شیقتگی در خدمت است نه تشنگی قدرت....دیگرپس از برداشته شدن تکلیف از شیفتگان خدمت-این عصبانیت وپیگیری های بیهوده و وقت تلف کن برای چیست!!!
پنجشنبه، 2 اسفند 139715:52:52
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219313 1