کدخبر:
219321
تاریخ انتشار:
۲ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اندراحوالات مدیر پرحاشیه! از سفارش پذیری تا آلودگی به رذایل اخلاقی

خزر: گفته می شود این مدیر دولتی با سوءاستفاده از جایگاه خود ثروتی نجومی را بدست آورده است و شاید به همین دلیل است که برای باقی ماندن بر کرسی مدیریت حاضر به سفارش پذیری در خصوص استخدام نورچشمی ها می شود. اگرچه انتشار تصاویر پیام های غیر اخلاقی رد و بدل شده وی، نشان می دهد جناب مدیر به دردی فراتر از سفارش پذیری دچار است!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در نشست خبری خود با تکذیب ادعای استاندار مبنی بر جذب بیش از 600 نفر بصورت غیرقانونی، چنین ادعای را از اساس نادرست خواند. این تکذیب اما با واکنش تند بازرسی استانداری همراه شد تا آنجا که در ادامه این مناقشه نام برخی از دستگاه هایی که اقدام به جذب بی ضابطه نیرو نموده بودند،به رسانه ها کشیده شد. دستگاه هایی که محلی برای به کارگیری نورچشمی ها شده بودند.

با گذشت چند روز از پاسخ شدید اللحن استانداری و در حالی که داستان این جذب های بی ضابطه کم کم به باد فراموشی سپرده می شد، انتشار تصاویری که حکایت از حواشی اخلاقی مدیر یکی از این دستگاه ها داشت، بار دیگر نام این سازمان را بر سر زبان ها انداخت. اگرچه نمی توان به راحتی اصالت این تصاویر را تایید کرد اما از مدیری که برای باقی ماندن بر کرسی مدیریت حاضر است سازمان متبوع خود را به محلی استخدام و جولان نورچشمی ها تبدیل کند، آلودگی به این رذایل اخلاقی دور از ذهن نیست.

گفته می شود این مدیر دولتی با سوءاستفاده از جایگاه خود ثروتی نجومی بدست آورده است و شاید به همین دلیل است که برای باقی ماندن بر کرسی مدیریت حاضر به سفارش پذیری در خصوص استخدام نورچشمی ها می شود. اگرچه انتشار تصاویر پیام های غیر اخلاقی رد و بدل شده وی، نشان می دهد جناب مدیر به دردی فراتر از سفارش پذیری دچار است!

گفتنیست چند وقت پیش بود که برخی از همکاران همین فرد البته در سازمان دیگر اما با وظیفه ای مشابه به علت مشکلات اخلاقی، سوءاستفاده از مراجعان به بهانه تسریع کار آنان و اختلاس دستگیر و روانه زندان شده اند که البته به نظر می رسد این دستگیری درس عبرتی برای این فرد نگردیده است.
اندراحوالات مدیر پرحاشیه! از سفارش پذیری تا آلودگی به رذایل اخلاقی
#اختلاس #دستگیری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
گرحکم شود که مست گیرند / در شهر هر آنکه هست گیرند
دوشنبه، 6 اسفند 139717:20:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

سلام
کدوم اداره کل منظور شماست
جمعه، 3 اسفند 139711:11:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219321 1