کدخبر:
219325
تاریخ انتشار:
۴ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

علیقلی زاده با 11 رای شهردار رشت شد

خزر: حسین علیقلی زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و در سوابق کاری او، شهردار خرم آباد به مدت ۳ سال، شهردار منطقه ۱۹ تهران ۱۸ ماه، شهردار همدان ۲ سال، شهردار گلستان از سال ۹۰ تا ۹۳، شهردار کلاله (استان گلستان)، شهردار مینو دشت (استان گلستان)، شهردار نور و شهردار جویبار (استان مازندران)، مدیر کل دفتر هماهنگی خدمات شهری وزارت کشور به مدت ۹ ماه، مدیر عامل شرکت عمران و نوسازی ری، مجری طرح توسعه حرم عبدالعظیم حسنی (ع) دیده می شود.

به گزارش خزرآنلاین، هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر رشت با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم قرآن حاج ساعد اصلانی در صحن جدید شورا کلانشهر رشت آغاز شد.

 فاطمه شیرزاد به عنوان منشی جلسه ضمن اعلام دستور جلسه، فرازی از وصیت نامه شهید والا مقام احمد رضا مظلومی را قرائت نمود.

امیرحسین علوی رییس شورای شهر رشت ضمن عرض خسته نباشید به اصحاب رسانه، گفت:  جلسات زیادی پیرامون انتخاب شهردار برگزار شده است و شورا نشینان لحظه ای را بی دغدغه سپری نکرده اند.

وی افزود: برای انتخاب شهردار نکته نظرات خاصی اعمال شد و نظرات بزرگان شهر را در آن لحاظ کرده ایم، از مهندس جذب و عبدالهی به پاس گذشت از برخی نظرات خود در انتخاب شهردار بسیار سپاس گذارم و امیدوارم بهترین انتخاب را برای شهر رشت داشته باشیم.

رمضانپور به علت نبود ناطق، با گرفتن وقت از رییس شورا گفت: پس از گذشت زمان زیادی امروز شورا با یکدیگر همدل شده است، امروز مردم به این نتیجه رسیده اند که پدر شهر شهردار است و با وفاق بین تمامی آحاد مردم و مسئولین می توانیم به شهر کمک کنیم.

وی ادامه داد: امروز امیدوارم شهردار با تمامی آرا نه اینکه اکثریت آرا انتخاب شود.

حامد عبدالهی دیگر عضو شورا به عنوان ناطق دوم گفت: یک سال و نیم از انتخاب شهردار می گذرد و اتفاقی در شهر نیفتاده است.

وی ادامه داد: همانطور که مستحضر هستید دو نفر گزینه نهایی انتخاب شهردار هستند، انتخاب جذب به عنوان شهردار رشت در زمانی اتفاق افتاد که معاونت وزارت کشور هم از تایید صلاحیت ایشان سخن گفته بود ولی پس از پیشنویس حکم باز هم ایشان تایید نشدند. امروز من از ریاست شورا این سوال را دارم که آیا این دو گزینه پیش صلاحیت تایید را دارند یا خیر؟

علوی رئیس شورا در مقام پاسخ عبدالهی برآمد و گفت: طبق تصویب اعضای شورا مقرر شده بود که هیچ گزینه ای اضافه نشود در مورد دوستان هم روال طبیعی انتخاب برای آنها طی شده است.

شورا وارد دستور جلسه که انتخاب شهردار است، شد. عبدالهی از منشی جلسه خواست تا رزومه دو گزینه نهایی که آقایان ساغری و عباس قلی زاده می باشند را قرائت کنند. برگ رای توزیع شد. حسین علی قلی زاده با ۱۱ رای شهردار رشت شد.

حسین علیقلی زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و در سوابق کاری او، شهردار خرم آباد به مدت ۳ سال، شهردار منطقه ۱۹ تهران ۱۸ ماه، شهردار همدان ۲ سال، شهردار گلستان از سال ۹۰ تا ۹۳، شهردار کلاله (استان گلستان)، شهردار مینو دشت (استان گلستان)، شهردار نور و شهردار جویبار (استان مازندران)، مدیر کل دفتر هماهنگی خدمات شهری وزارت کشور به مدت ۹ ماه، مدیر عامل شرکت عمران و نوسازی ری، مجری طرح توسعه حرم عبدالعظیم حسنی (ع) دیده می شود.
علیقلی زاده با 11 رای شهردار رشت شد
#شورای شهر رشت #انتخاب شهرداری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
سوابق کاری ایشان چیزی دیگری راحکایت میکند . مدت زمان حکومت ایشان نشانگر این است که عملکرد ضعیفی داشته است . لطفا گزارشی دراین رابطه تهیه فرمایید.
يکشنبه، 5 اسفند 139720:50:45
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
حیف شد. آقای ساغری فردی مفیدی بود
يکشنبه، 5 اسفند 13970:34:57
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
خزر آنلاین مبارکغ باشد
شنبه، 4 اسفند 139711:17:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219325 1