کدخبر:
219385
تاریخ انتشار:
۱۲ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بررسی کمربندی جدید شهر رشت در جلسه رییس شورا در منطقه یک شهرداری رشت

خزر: نشست مشترک مهندس عطایی شهردار منطقه با دکتر سید امیر حسین علوی رئیس محترم شورای اسلامی شهررشت با حضور معاونت معماری و شهرسازی، رییس سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت و معاونین منطقه در راستای ارائه خدمات به شهروندان و بررسی پروژه های سرمایه گذاری در منطقه یک در دفتر شهردار برگزار گردید.

به گزارش خزرآنلاین، سید امیر حسین علوی منطقه یک شهرداری رشت را دارای ظرفیت های مناسبی در جهت درآمد زایی دانست و افزود: علیرغم وسعتی که در شهرداری منطقه یک وجود دارد، شهروندان این منطقه از شهر به لحاظ سرانه فضای سبز و همچنین برخی دیگر از مسائل شهری در مضیقه قرار دارند.
 
 
رییس شورا با انتقاد از کیفیت پایین آسفالت بیان داشت: کیفیت پایین آسفالت چالشی است که خود باعث هزینه مضاعف برای شهرداری است و برای جلوگیری از این نوع هزینه ها باید نظارت را بیشتر و مستمر تر ادامه داد.  

 مهندس عطایی شهردار منطقه ضمن خوش آمد گویی وخیر مقدم بابت حضور در این شهرداری به ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی به شهروندان پرداخت و افزود: با برنامه ریزی های دقیق و بهنگام که مطابق با شرایط موجود در منطقه می باشد، امیدواریم بتوانیم به سیاست های مدنظر مدیریت شهری دست یابیم.

عطایی  با بیان اینکه شهرداری به عنوان یکی از نهادهای مردمی وظیفه خدمت رسانی به شهروندان برای تامین خواسته های زندگی شهری را دارد، عنوان کرد: این مجموعه همه توان خود را برای رسیدن به شهری توسعه یافته به همراه بهبود وضعیت موجود انجام خواهد داد.
 
 


در ادامه پروژه های مهم منطقه یک شهرداری رشت مانند پروژه ژ۵ ، پروژه بازگشایی خیابان احسان دوست و کمربندی جدید شهر رشت بحث و بررسی شد و راهکارهای به نتیجه رسیدن هر کدام از این پروژه ها با هدف رفع موانع بازبینی شد.

در پایان از بانوان شاغل در شهرداری منطقه یک به مناسبت روز زن با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد
 
 
 
بررسی کمربندی جدید شهر رشت در جلسه رییس شورا در منطقه یک شهرداری رشت
#سید امیر حسین علوی #منطقه یک شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219385 1