کدخبر:
219435
تاریخ انتشار:
۱۶ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تا دولت به پایان نرسیده بیمارستان هزار تختخوابی گیلان، احیای رودخانه های رشت و پسماند سراوان عملیاتی شود

خزر: نماینده ولی‌فقیه با اشاره به اینکه روحانی از دوران جوانی انقلابی بوده گفت: آقای روحانی همچون ملت می‌دانند که کشورهایی همچون آمریکا قابل‌اعتماد نیستند و اروپاییان یدک‌کش سلطه‌جو بدرد ما نمی‌خورند​.

به گزارش خزرآنلاین به نقل از فارس،  آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان با اشاره به برخورداری استان گیلان از عالمان و فقهای برجسته در عالم جهان اسلام اظهار کرد: گیلان از ظرفیت‌های بسیار بالایی برخوردار است و با بهره‌برداری از کریدور شمال ـ جنوب، شمال را به جنوب و به شرق آسیا مرتبط می‌کند.

وی با اشاره به خاطراتی از رئیس‌جمهور و دستگیری وی از آیت‌الله سمنانی خاطرنشان کرد: آقای روحانی از طریق آیت‌الله سمنانی حضرت امام را شناختند و در مسجد ارگ وقتی پرسیده شد که با امام چه باید گفت آقای روحانی اعلام کردند که باید امام خمینی بگوییم و در سال ۱۳۵۷ در مسجد ارگ برای اولین بار واژه امام را آقای روحانی به امام انتصاب کردند.

نماینده ولی‌فقیه با اشاره به اینکه روحانی از دوران جوانی انقلابی بوده گفت: آقای روحانی همچون ملت می‌دانند که کشورهایی همچون آمریکا قابل‌اعتماد نیستند و اروپاییان یدک‌کش سلطه‌جو بدرد ما نمی‌خورند.

وی با اشاره به اظهارات روز گذشته روحانی مبنی بر اینکه آمریکا از ما برگشت به عقب را می‌خواهد گفت: دولت با تکیه‌بر توان داخلی هرگز به عقب برنمی خواهد گشت.
فلاحتی با اشاره به فرمایش مولای متقیان حضرت امیرالمؤمنین علیه‌السلام درباره اینکه کسانی که در میدان می‌ماند و فعالیت می‌کنند باقی خواهند ماند افزود: اداره جامعه نیازمند تلاش است و نیاز است انسان خود را وقف کند.

وی با بیان اینکه جامعه کنونی روح مطالبی در آموزش دارد و باید این را تحمل کرد افزود: ما از آقای روحانی سیاست در برخورد با مشکلات انتظار داریم.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اظهارات روحانی در شهرستان خوی گفت: امروز بستری برای ما در شرق، غرب و شمال به وجود آمده که روابط تجاری و خوبی خواهیم داشت و سفرهایی که ما در کشورهای غربی با حضور علما و دانشگاهیان داشتیم مشاهده کردیم که این کشورهای که در این حوزه‌ها فعال بوده و عاشق ارتباط تجاری فرهنگی و اجتماعی با ایران هستند.

فلاحتی با اشاره به اینکه گیلان علیرغم اینکه سرسبز است به نظر می‌رسد فقر مردم در سرسبزی آن پنهان‌شده بیان کرد: ما در گیلان بیمارستان‌هایی داریم که مربوط به دوران قاجار بوده، به‌طوری‌که ۱۰۰ سال از عمر آن‌ها گذشته و گیلان با فرهیختگی که در بین مردم و تقدیم بیش از هشت هزار شهید و حدود ۳۰ مدافع حرم باید بیشتر از این‌ها به آن توجه شود.

وی با بیان اینکه نباید تمام نگاه‌ها به سمت آقای نوبخت و رئیس سازمان برنامه بودجه باشد افزود: هرگاه نوبخت اقدامی برای گیلان برمی‌دارد مورد هجمه سایر استان‌های دیگر قرار می‌گیرد و در نتیجه اولین مطالبه ما مطالبه مگاهاسپیتال و بیمارستان یک هزار تختخوابی برای مردم گیلان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه در اورژانس در هر ۱۲ متر تنها یک بیمار باید بستری باشد گفت: در حال حاضر به ازای هر نفر در گیلان ۲ تا ۳ نفر شرایط حضور را دارند.

فلاحتی با اشاره به شرایط دو رودخانه مهم و استراتژیک زرجوب و گوهررود رشت بیان کرد: آسیب‌های جدی به رودخانه‌های رشت وارد می‌شود که لازم از هر چه سریع‌تر این دو ساماندهی شوند و امیدواریم تا پیش از پایان دولت دوازدهم ساماندهی آن در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به معضل پسماند افزود: انباشت زباله در منطقه سراوان شیرابه به آب‌های زیرزمینی وارد می‌شود و لازم است دولت توجه شایانی به این بخش داشته باشد.
تا دولت به پایان نرسیده بیمارستان هزار تختخوابی گیلان، احیای رودخانه های رشت و پسماند سراوان عملیاتی شود
#روحانی از دوران جوانی انقلابی بوده است #روحانی از دوران جوانی انقلابی بوده است


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
جانبازوبرادرشهید
سلام.فقروتنگدستی درگیلان بیدادمیکند.جناب فلاحتی ای کاش میپرسیدیدریس جمهوربرای گیلان چه کرد.خودایشان گفتندهراحداث وکلنگی هم خورده بخش خصوصی بوده نه دولتی .مناسفانه گیلان ازلحاظ بیمارستان هاکمترین امکانات راداردوبایدبگیم این مشکل درمانی حتی به جانبازان ووالدین شهداءهم رسیده وقراردادهای مابابیمه دی ابطال شده یادارندلغوقراردادمیکنندوبیمارستانهاازپذیریش بیماران جانبازوخانواده شهداءنیزبعلت عدم پرداخت ازسوی بیمه دی خودداری میکنندوتمام این مسایل بایدبه عرض جناب روحانی میرسیدکه نرسیده!
پنجشنبه، 16 اسفند 139714:44:48
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

شهروند
روحانی ازجوانی درانقلاب بود!دست مریزادجناب امام جمعه محترم!
پنجشنبه، 16 اسفند 139717:34:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219435 1