کدخبر:
219453
تاریخ انتشار:
۱۷ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تفاوت دوران قبل و بعد از مدیرکلی؛ از حضور در زیر تصویر رییسی تا تشبیه سفر روحانی به رویش امید!

خزر: گویا اندیشه های سیاسی علیزاده پس از انتصاب به عنوان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی دستخوش تغییراتی گردیده و شاید بتوان از این پس، او را یکی از مدیران اعتدالی استان به حساب آورد.

به گزارش خزرآنلاین، 11 مرداد سال جاری بود که محمود ایزددوست از مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تودیع و عباس علیزاده به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد. فارغ از خوب و بد عملکرد ایزددوست، نگاهی به سوابق علیزاده می تواند انتصاب او را به عنوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا حد زیادی مهم جلوه دهد. 

رییس جمهور ما، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی!

در پنجمین انتخابات شورای شهر رشت، نام عباس علیزاده در لیست حامیان انقلاب اسلامی به چشم می خورد. لیستی که به علت همزمانی انتخابات شورا و ریاست جمهوری با تصویری از حجت الاسلام و المسلمین رییسی منتشر شده بود. اگرچه علیزاده هرگز نتوانست به شورای پنجم راه پیدا کند اما مدتی بعد به عنوان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان منصوب شد.

این انتصاب البته دستمایه برخی انتقادات به استاندار جوان گیلان شد. مخالفان این انتصاب، آن را در تناقض کامل با اظهارات سالاری مبنی بر عدم به کارگیری نیروهای مخالف دولت در مناصب سیاسی می دانستند. البته شاید رای دادن به گزینه ای به غیر از دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را نتوان به معنای مخالفت با دولت تلقی نمود و شاید هم مدیریت اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان، پست سیاسی محسوب نشود.

نکته جالب اما واکنش سایت این اداره کل در خصوص سفر رییس جمهور به گیلان بود. گزارشی که با عنوان "رویش امیدهایی بر پهنه سبز گیلان" در پورتال اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان منتشر شد و در متن آن، سفر رئیس جمهوری به گیلان را نویدبخش خبرهای خوب برای گیلان دانسته بود.

به نظر می رسد اندیشه های سیاسی علیزاده پس از انتصاب به عنوان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی دستخوش تغییراتی گردیده و شاید بتوان از این پس، علیزاده را یکی از مدیران اعتدالی استان به حساب آورد.

 
تفاوت دوران قبل و بعد از مدیرکلی؛ از حضور در زیر تصویر رییسی تا تشبیه سفر روحانی به رویش امید!
#عباس علیزاده #اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
کارمند
خزری ها خیلی خوبین بخدا هیچ کس کارشو نمیکنه همه میگن استان گل و بلبله شما لااقل یه کاری بکن فقط یه بار بیا اداره ما ببین چی به چیه اینجا رو با ... اشتباه گرفتن
يکشنبه، 19 اسفند 139713:20:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

تعاونگر
ایزددوست هرچی بود تکلیفش با سیاست روشن بود کدوم وری بود این علیزاده عالیه آخه این مطلب سایت اداره کلشونم خیلی باحال بود دمت گرم خزر انلاین به نکته خوبی اشاره کردی وقت داشتی یکمم یه سایتشون بپردازید بخدا مطالبش به هرچی شبیه جز خبر معلوم نیست روابط عمومی شون دقیقا چی میکنه همون روابط عمومی که شمام قبلا بهش پرداختید البته انگار مدیر عوض شده اینا بدتر شدن تا بهتر شن
يکشنبه، 19 اسفند 13971:12:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

حسنی
آقای استاندار غیر بومی چه میدونه چی به چیه اونم تو استان سیاسی ما یه اطلاح طلب رو برداشته از لیست رییسی اوردن البته من شنیدم خودشم موافق نبوده اما مجبور شده حمایت کنه از اقای علیزاده اما فقط یه چیزی چندماهه ایشان مدیر شدن یه مصاحبه نشستی مطلبی هیچی بابا مردم ادمن آخه الان واسه ضعیف بودن این آقا استاندار میاد کاری کنه نه ؟ پس مشخصه مدیران ضعیف میخوان تا اهداف خودشون رو تو استان ما پیش ببرن وای به حال ما گیلانی ها
يکشنبه، 19 اسفند 139713:18:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219453 1