کدخبر:
219457
تاریخ انتشار:
۱۸ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اقدام عجولانه آب منطقه ای گیلان و اختلافی که هنوز ادامه دارد!

خزر: متاسفانه علی رغم گذشت یک ماه، شیرینی افتتاح این سد در حاشیه اقدام عجولانه آب منطقه ای گیلان قرار گرفته و گروه های تلگرامی به محلی برای نزاع و بعضا فحاشی مردم دو شهر کومله و لنگرود به یکدیگر تبدیل شده است.

به گزارش خزرآنلاین، قریب به یک ماه از افتتاح سد لاستیکی پهلوان بست می گذرد. سدی که با حضور دکتر نوبخت افتتاح شد و هدف از احداث آن، توسعه و بهبود آبیاری حدود 600 هکتار از شالیزارهای منطقه، تغذیه سفره های زیرزمینی آب، کاهش فرسایش کف، بهسازی سواحل رودخانه و تثبیت بستر رودخانه عنوان شده است.

با این حال در زمان افتتاح این سد، اتفاق عجیبی رخ داد که نارضایتی مردم کومله را به همراه داشت. گویا در بنری که به مناسبت افتتاح این سد در مقابل درب ورودی مکان افتتاح نصب شده بود، سد پهلوان بست "کومله" به نام سد پهلوان بست "لنگرود" معرفی شده بود! اگرچه در زمان حضور معاون گیلانی رییس جمهور در محل افتتاح، با بی سلیقگی تمام نام کومله بر روی لنگرود چسبانده شد اما در مراسم رونمایی، باز هم نام این سد به عنوان سد "پهلوان بست لنگرود" معرفی شد.

 

متاسفانه علی رغم گذشت یک ماه، شیرینی افتتاح این سد در حاشیه اقدام عجولانه آب منطقه ای گیلان قرار گرفته و گروه های تلگرامی به محلی برای نزاع و بعضا فحاشی مردم دو شهر کومله و لنگرود به یکدیگر تبدیل شده است.

گفتنی است کومله، شهری سرسبز در 6 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان لنگرود است.
اقدام عجولانه آب منطقه ای گیلان و اختلافی که هنوز ادامه دارد!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219457 1