کدخبر:
219493
تاریخ انتشار:
۲۰ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خطاب به بزرگان اصولگرایی استان؛

به جوانان فرصت دهید تا پیروز انتخابات بعدی مجلس باشید / پوست اندازی اصولگرایانه؛ لازمه موفقیت در انتخابات بعدی مجلس

خزر: با این حال اگر گزینه های اصولگرایی برای حضور در انتخابات مجلس محدود به همین چند نفر شود، سخت است که اصولگرایان گیلان بتوانند از فرصت طلایی به وجود آمده استفاده چندانی را ببرند. شاید در شرایطی که عامه مردم به شدت از سیاست های نادرست دولت در حوزه اقتصادی ناراضی بوده و دل چندان خوشی هم از برخی اصولگرایان قدیمی که بیشترشان سابقه حضور در ستادهای انتخاباتی احمدی نژاد را داشته اند، ندارند، بهترین فرصت برای عرض اندام چهره های جدید و جوان اصولگرایی فراهم گردیده تا افرادی همچون امیرحسین علوی، فرهاد شوقی و شاید هم حجت جذب بتوانند شانس خود را برای موفقیت در انتخابات مجلس بیازمایند.

به گزارش خزرآنلاین، نزدیک به یک سال تا انتخابات حساس مجلس شورای اسلامی باقی مانده است. انتخاباتی که در آن پیش بینی پیروزی اصولگرایان به واسطه عملکرد ضعیف دولت اعتدالی در حوزه اقتصادی و رشد بی رویه قیمت ها، چندان سخت نیست. اصولگرایان می توانند با تکیه بر شعارهایی از جنس بهبود وضعیت اقتصادی اکثریت کرسی های بهارستان را از آن خود کنند اگر کار تشکیلاتی موثر را با حضور کاندیداهای قوی اصولگرایی همراه سازند.

استان گیلان هم مستثنی از این قاعده نیست و انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی می تواند برای اصولگرایان، آسان ترین باشد به شرطی که منتقدان دولت فعلی بتوانند از حالا با تشکیل هسته اصلی انتخاباتی به یک ساماندهی درست و منسجم از نیروهای خود برسند. هدفی که گویا فعلا اراده چندانی برای تحقق آن وجود ندارد و آنطور که از ظواهر امر بر می آید معدود کاندیداهای جریان اصولگرایی، فعالیت جزیره ای را بر عمل حول محور هسته ای واحد و قدرتمند ترجیح می دهند.

علی رغم این فعالیت جداگانه، نگاهی به محافل سیاسی استان نشان می دهد داوطلبان ورود به مجلس بعدی از میان اصولگرایان همچون گذشته، محدود به چند گزینه همیشگی خواهد بود. مظفر نامدار، نظرعلی علیزاده و سردار آقازاده را می توان از گزینه های احتمالی اصولگرایان برای انتخابات بعدی مجلس برشمرد. جبار کوچکی نژاد را هم اگر مصوبه جدید مجلس دست و پایش را نبندد، می توان جدی ترین گزینه اصولگرایان به حساب آورد. همان مصوبه ای که کاندیداتوری را برای نمایندگانی که سه دوره متوالی نماینده بوده اند، ممنوع کرده بود. البته بعید است ولی الله عظمتی هم نخواهد شانس خود را برای انتخابات بعدی مجلس بیازماید بخصوص آنکه در آخرین انتخابات توانست به دور دوم راه پیدا کند.

با این حال اگر گزینه های اصولگرایی برای حضور در انتخابات مجلس محدود به همین چند نفر شود، سخت است که اصولگرایان گیلان بتوانند از فرصت طلایی به وجود آمده استفاده چندانی را ببرند. شاید در شرایطی که عامه مردم به شدت از سیاست های نادرست دولت در حوزه اقتصادی ناراضی بوده و دل چندان خوشی هم از برخی اصولگرایان قدیمی که بیشترشان سابقه حضور در ستادهای انتخاباتی احمدی نژاد را داشته اند، ندارند، بهترین فرصت برای عرض اندام چهره های جدید و جوان اصولگرایی فراهم گردیده تا افرادی همچون امیرحسین علوی، فرهاد شوقی و شاید هم حجت جذب بتوانند شانس خود را برای موفقیت در انتخابات مجلس بیازمایند. البته موفقیت گزینه های جدید هم تا حد زیادی بسته به حضورشان در بین کاندیداهای نهایی جبهه متحد اصولگرایان دارد. به عبارت دیگر، چهره های جدید در صورتی می توانند خوشبین به موفقیت در انتخابات مجلس باشند که بتوانند نظر مثبت بزرگان اصولگرایی را برای حضور نامشان در بین 3 کاندیدای نهایی جلب کنند. بزرگانی که شاید خودشان هم سودای بهارستان را در در سر بپروراند!

به نظر می رسد اصولگرایان در صورتی می توانند از فرصت طلایی که دولت وابسته به اصلاح طلبی با عملکرد ضعیف خود در حوزه اقتصادی به آنان هدیه کرده است، به خوبی استفاده کنند که گزینه های قدیمی و بزرگان اصولگرایی، راه را برای حضور چهره های جدید و جوان باز کنند. اصولگرایان برای پیروزی چاره ای جز پوست اندازی ندارند.
به جوانان فرصت دهید تا پیروز انتخابات بعدی مجلس باشید / پوست اندازی اصولگرایانه؛ لازمه موفقیت در انتخابات بعدی مجلس
#انتخابات مجلس #اصولگرایی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
من انقلابی ام
آقای خزر آنلاین طرفدار کوچکی نژاد: روغن ریخته را نذر امامزاده می کنید؟؟ حالا که کوچکی نژاد بر اساس قانونی که خودشان تصویب کردند نمی تواند کاندید دوره بعد شود این پیشنهاد را می کنید.
سه شنبه، 21 اسفند 13978:59:21
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219493 1