کدخبر:
219497
تاریخ انتشار:
۲۰ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

لاکچری بازی مدیران گیلانی؛ از دفاتر پرزرق و برق گرفته تا ورزش های مرفه! + تصاویر

خزر: عکس های زیر دفتر و زندگی تجملی برخی مدیران گیلان را به تصویر می کشد. مدیرانی که با این دفاتر پرزرق و برق و زندگی لاکچری بعید است بتوانند گره ای از کار مردم بگشایند.

به گزارش خزرآنلاین، ساده زیستی و دوری از تجمل را می توان یکی از هنجارهای انقلاب اسلامی برشمارد. انقلابی که حاصلش تربیت مدیران و مسئولانی از جنس مردم بود. از فرماندارانی که صبح ها درب فرمانداری را جارو می کشیدند تا شهردارانی که به رفتگر محله مرخصی می دادند و خودشان جای او مشغول به کار می شدند. آن روزها هیچ کسی به دنبال دفاتر پرزرق و برق نبود. هدف از مدیریت تنها و تنها خدمت به مستضعفان بود و بس!

هنوز هم تبلور این نگرش را می توان در میان برخی مدیران انقلابی دید. مسئولانی که معجون پبچیده قدرت در گذر زمان نتوانست بین آنان و روحیه انقلابی شان فاصله بیندازد. شاهد واضح این ادعا را می توان در زندگی ساده رهبر یک انقلاب و کفش های اعیانی اش جستجو کرد.

 

حالا اما کمتر نشانه ای از آن روزها باقی مانده و تجمل گرایی در برخی مدیران دولتی بیداد می کند. سنتی نادرست که رواجش تنها محدود به پایتخت نیست و دامنه اش تا استان ها به خصوص گیلان کشیده شده است. 

عکس های زیر دفتر و زندگی تجملی برخی مدیران گیلان را به تصویر می کشد. مدیرانی که با این دفاتر پرزرق و برق و زندگی لاکچری بعید است بتوانند گره ای از کار مردم بگشایند. البته باید به این موضوع هم توجه داشت که معمولا مدیران دولتی تمایلی به افشای دارایی های خود ندارند و معمولا اموال را به نام نزدیکان خود سند می زنند!

 
لاکچری بازی مدیران گیلانی؛ از دفاتر پرزرق و برق گرفته تا ورزش های مرفه! + تصاویر
#مدیران نجومی بگیر #زندگی لاکچری


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Social
تازه های Social
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219497 1