کدخبر:
219519
تاریخ انتشار:
۲۲ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اتفاق عجیب در شورای شهر یکی از شهرهای کوچک استان!/ فردی که به علت قدرت نمایی و تخریب عمدی اتوموبیل همکار خود در زندان است، همچنان عضو شوراست + اسناد!

خزر: پس از قدرت نمایی این عضو شورا و تخریب اموال شخصی یکی از همکاران خانم توسط وی، پرونده ای در دادگستری تشکیل و این عضو متخلف شورا محکوم به 13 ماه حبس تعزیری قطعی می گردد و مدتی بعد برای اجرای حکم روانه زندان می شود. با این حال عضویتش در شورا کماکان ادامه داشته و از عضو علی البدل برای جایگزینی او دعوتی به عمل نمی آید!

به گزارش خزرآنلاین، طی ماه های گذشته اتفاقات عجیبی در شورای شهر یکی از شهرهای کوچک استان رخ داده است. اتفاقاتی که اگرچه توسط رییس شورای این شهر به فرمانداری حوزه مربوطه گزارش شده است اما واکنش فرمانداری به آن در هاله ای از ابهام است.

گویا اختلاف نظر دو عضو شورای یکی از شهرهای کوچک استان (خانم م.م و آقای ح.م)، در نهایت به درگیری فیزیکی ختم شده و آقای (ح.م) ضمن توهین و تهدید عضو دیگر، با همراهی بستگان خود دست به تخریب عمدی اموال خانم (م.م) زده و با قدرت نمایی، اقدام به شکستن شیشه اتوموبیل او می کند.

با شکایت خانم (م.م) پرونده ای در دادگستری تشکیل شده و حکم قطعی مبنی بر حبس تعزیری 13 ماهه آقای ح.م صادر می شود. پس از قطعی شدن محکومیت این عضو شورا به 13 ماه حبس قطعی و روانه شدن او به زندان برای اجرای حکم، رییس شورای شهر با ارسال نامه ای به بخشدار و فرماندار مربوطه، از آنان می خواهد تا نسبت به تعیین تکلیف عضویت این فرد در شورا اقدام و نتیجه آن را به شورا اعلام کنند.

عدم پاسخ مناسب بخشداری و فرمانداری نسبت به این خواسته، سبب می شود تا این فرد که حالا برای گذراندن دوران محکومیت خود راهی زندان شده، همچنان به عنوان عضو شورا محسوب شود! به عبارت دیگر علیرغم زندانی شدن این فرد، عضویتش در شورا کماکان ادامه داشته و از هیچ یک از اعضای علی البدل برای جایگزینی او دعوت به عمل نیامده است.

زندانی بودن این عضو شورا منجر به عدم حضورش در جلسات شورا می شود و این غیبت های متوالی سبب می شود تا رییس شورای شهر طی نامه دیگری خطاب به بخشدار و فرماندار آنان را در جریان آن چه در شورای این شهر کوچک می گذرد، قرار دهد.

 

زندانی شدن این عضو شورا و عدم دعوت از عضو علی البدل در کنار ادعای رییس شورا مبنی بر حاضر نشدن عامدانه یکی دیگر از اعضای شورا در جلسات که به نوعی همراه عضو زندانی شورا در تصمیمات درون شورایی محسوب می شد، سبب شده تا به دلیل کم بودن تعداد اعضای شورای این شهر کوچک، جلسات برای اخذ تصمیم به اکثریت نرسد و در نتیجه مدت هاست که شورای این شهر کوچک در بلاتکلیفی به سر برده و جلسات بدون داشتن هیچ مصوبه ای برگزار شود!

در این بین نامه های متعدد رییس شورا به استاندار، ریاست شورای عالی استان، ریاست شورای شهرستان، فرماندار، بخشدار، مدیرکل امور شهرداری ها و شوراهای وزارت کشور، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری برای خروج از این بلاتکلیفی راه به جایی نمی برد و حتی تشکیل پرونده در شورای حل اختلاف استانداری  تا کنون نتیجه مشخصی را به همراه نداشته است!

*تصویر تزیینی است
اتفاق عجیب در شورای شهر یکی از شهرهای کوچک استان!/ فردی که به علت قدرت نمایی و تخریب عمدی اتوموبیل همکار خود در زندان است، همچنان عضو شوراست + اسناد!
#درگیری عضو شورا #محکومیت عضو شورا


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خوب اینو دیگه به مردم خبردادی که چی بشه.نه اسمی نه محلی ونه آدرسی .حالا من که این خبرا خواندم بگید چه کاری باید بکنم.دیگه از این خبر های چند من یه غاز نذارعزیز دل.
شنبه، 25 اسفند 13978:40:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219519 1