کدخبر:
219533
تاریخ انتشار:
۲۳ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ای کاش به جای اعطای قبر به مشاهیر، کمکی برای دوران حیات شان در نظر می گرفتید!

 خزر: مطمئنا هیچ مسلمانی بعد از مرگ، بی قبر نمی ماند و بهتر بود به جای اعطای قبر به مشاهیر که متاسفانه برخی از آنان علی رغم شناخته شدن در میان مردم اوضاع اقتصادی چندان مناسبی هم ندارند و به پاس خدمات و در راستای تکریم نام ارزنده شان، جوایزی به آنان اهدا می شد که قابل استفاده در زمان حیات و زنده بودنشان باشد.

به گزارش خزرآنلاین، فرهام زاهد دیروز در جلسه شورای شهر رشت طرحی را به صحن آورد که دو فوریت آن مورد تصویب اعضای شورای شهر رشت قرار گرفت. طرحی که البته عنوان عجیبی هم داشت! اهدای قبر به مشاهیر!

فارغ از نیت این عضو شورای شهر رشت از ارائه این طرح که بی تردید خیرخواهی و کمک به قشر فرهیخته مشاهیر و هنرمندان بوده است، بهتر نبود طرحی برای کمک به حال بسیاری از مشاهیر در دوران حیات و نه پس از ممات آنان به تصویب می رسید؟ مطمئنا هیچ مسلمانی بعد از مرگ، بی قبر نمی ماند و بهتر بود به جای اعطای قبر به مشاهیر که متاسفانه برخی از آنان علیرغم شناخته شدن در میان مردم اوضاع اقتصادی چندان مناسبی هم ندارند و به پاس خدمات و در راستای تکریم نام ارزنده شان، جوایزی به آنان اهدا می شد که قابل استفاده در زمان حیات و زنده بودنشان باشد.

طرح این پیشنهاد توسط عضو شورای شهر رشت، یادآور ماجرای اعطای قبر رایگان به خبرنگاران توسط شهرداری قزوین در روز خبرنگار است. ماجرایی که به استودیوهای تلویزیونی هم کشیده شد و رشیدپور در برنامه "حالا خورشید" هم با نگاهی طنزآمیز به آن پرداخت.

 

 
ای کاش به جای اعطای قبر به مشاهیر، کمکی برای دوران حیات شان در نظر می گرفتید!
#اعطای قبر #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219533 1