کدخبر:
219547
تاریخ انتشار:
۲۵ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جایگاه متزلزل آقای رئیس و چنگ انداختن به ریسمان پوسیده ی کاسبکاران بدنام سیاسی

خزر: رییس یکی از سازمان های مهم استان گیلان را میتوان نمونه ای از مدیران محتضری دانست که تا آخرین نفس برای حفظ جایگاهشان میجنگند. این فرد برای حفظ جایگاه متزلزل خود به هر ریسمانی چنگ می اندازد تا بتواند صندلی ریاستش در دفتر لاکچری خود را حفظ کند.

به گزارش خزرآنلاین به نقل از گیلان صدر، رییس یکی از سازمان های مهم استان گیلان را میتوان نمونه ای از مدیران محتضری دانست که تا آخرین نفس برای حفظ جایگاهشان میجنگند. این فرد برای حفظ جایگاه متزلزل خود به هر ریسمانی چنگ می اندازد تا بتواند صندلی ریاستش در دفتر لاکچری خود را حفظ کند.

رسانه ای شدن مواردی که اخیرا یکی از مدیران استان به صورت مصداقی در خصوص عملکرد غیرقانونی سازمان تحت مدیریت وی به آنها پرداخته است، تنها یکی از مواردی است که موجب هراس بیش از پیش این مدیر لاکچری پسند برای از دست دادن جایگاه متزلزلش شده است.

اقدامات شتابزده برای برگزاری جلسات خصوصی با افراد سیاسی تاریخ مصرف گذشته ای که خود به اذعان دوست و آشنا اگر طبیب بوده و از حداقل هوش سیاسی برخوردار بودند، سر خود دوا می کردند، در این کارزار، نشانه ی اوج استیصال این مدیر برای تحکیم جایگاهش است.

در این شرایط بحرانی، تلاشهای وی برای محشور شدن و استفاده از حمایت سیاسی حتی افرادی معلوم الحال که تا پیش از این در محافل مختلف، حرف و حدیث بسیاری در خصوص عملکرد همین مدیر ایجاد کرده و مرتباً دم از مافیای ارتباطی و اقتصادی در این سازمان می زدند و اکنون به دنبال کسب منافع اقتصادی خود هستند تا جایی بوده که حتی از چشم مطلعین عرصه سیاسی استان دور نمانده و انگیزه های این قبیل اقدامات، ارگانهای تیزبین امنیتی استان را نیز بیش از پیش متوجه حساسیت موضوع نموده است.
جایگاه متزلزل آقای رئیس و چنگ انداختن به ریسمان پوسیده ی کاسبکاران بدنام سیاسی
#جایگاه متزلزل آقای رئیس و چنگ انداختن به ریسمان پوسیده ی کاسبکاران بدنام سیاسی #جایگاه متزلزل آقای رئیس و چنگ انداختن به ریسمان پوسیده ی کاسبکاران بدنام سیاسی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219547 1