کدخبر:
219559
تاریخ انتشار:
۲۵ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اندر احوالات مشاور جوان 41 ساله!

خزر: مشاور جوان همانطور که از نامش پیداست، انتظار می رود جوان باشد. به عبارت دیگر جوان بودن مشاور جوان یکی از شروط اصلی برای انتصاب فردی به عنوان مشاور جوان است. با این حال سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان از مشاور جوان 41 ساله سود می برد! 

 

به گزارش خزرآنلاین، چند سالی بیشتر از ظهور منصب جدیدی تحت نام مشاور جوان نمی گذرد. مشاوری که در مجموعه‌های دولتی وظیفه مشاوره دادن به مدیران توسط جوانان را بر عهده دارد. تلاش در جهت بهبود شاخص های مرتبط با جوانان و ایجاد زمینه لازم برای استفاده از ایده ها و نظرات کاربردی این قشر پویا در مسیر توسعه یکی از مهمترین وظایف مشاوران جوان در دستگاه های اجرایی و دولتی است. به نظر می رسد شرط لازم برای تحقق این هدف، جوان بودن مشاور جوان است. 

مشاور جوان همانطور که از نامش پیداست، انتظار می رود جوان باشد. به عبارت دیگر جوان بودن مشاور جوان یکی از شروط اصلی برای انتصاب فردی به عنوان مشاور جوان است. با این حال سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان از مشاور جوان 41 ساله سود می برد! 

 

محمدعلی صدیق عربانی، مشاور جوان 41 ساله سازمان حفاظت از محیط زیست گیلان است که همزمان مسئولیت اداره روابط عمومی این سازمان را هم بر عهده دارد. وی نسبت فامیلی نزدیکی با حجت الاسلام یوسف صدیق عربانی، امام جمعه سابق رشت دارد.

 
اندر احوالات مشاور جوان 41 ساله!
#مشاور جوان #اداره کل محیط زیست گیلان #صدیق عربانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219559 1