کدخبر:
219569
تاریخ انتشار:
۲۶ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

امروز چک صدمیلیونی جادوگر پاس شد: علی کریمی پول لباس سپیدرودی ها را حساب کرد

خزر: علی کریمی با وجود واگذاری مالکیت و سرمربیگری تیم سپیدرود اما کماکان به تعهداتی که در قبال این باشگاه داشته عمل می کند.

به گزارش خزرآنلاین، علی کریمی روز هفتم اسفندماه جاری با انتشار متنی سرانجام از باشگاه سپیدرود کناره گیری کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که او همزمان مالک و سرمربی این تیم بود اما در نهایت او با بیان این موضوع “زمانی می رسد که احساس می کنید تلاش ها و داشته های فنی تان نتیجه نمی دهد پس رفتن بهتر از ماندن است تا شخص جدید با تفکرات جدید بیاید و شرایط تیم را بهبود بخشد.” از این تیم جدا شد.

با توجه به محبوبیت خیلی زیادی که کریمی در رشت و بین هواداران سپیدرود داشت حتی بعد از جدایی نابهنگامش نیز کمترین اعتراضی نسبت به این اتفاق در رشت نسبت به جادوگر به وجود آمد اما با گذشت نزدیک به بیست روز به نظر می رسد فضا کمی تغییر کرده است. به نظر می رسد در رشت هجمه ای علیه علی کریمی به وجود آمده که چرا او تیم را در این شرایط سخت رها کرده و رفته است.

اما علی کریمی با وجود این هجمه ها و با توجه به اینکه مدتی است که تمامی اختیاراتش در این باشگاه را واگذار کرده است، کماکان به تعهداتی که داده است عمل می کند. او امروز چکی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان را که مربوط به البسه و وسایل تیم بود را با وجود عدم حضورش در این باشگاه پاس کرد تا نشان دهد حتی وقتی نیست به تعهداتش پایبند است.

شاید چنین خبرهایی کمی فضایی که در رشت علیه کریمی به وجود آمده را بشکند، چرا که جادوگر با همان سبک و سیاق خودش، درست است که نتوانست در سپیدرود دوام بیاورد اما پشت این تیم را خالی نکرده است.
امروز چک صدمیلیونی جادوگر پاس شد: علی کریمی پول لباس سپیدرودی ها را حساب کرد
# علی کریمی #علی کریمی پول لباس سپیدرودی ها را حساب کرد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219569 1