کدخبر:
219577
تاریخ انتشار:
۲۶ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جناب بخشدار در زندان به دوست شورایی خود ملحق شد/ چگونه فردی که در زندان است می تواند عضو شورا باقی بماند

خزر: حالا که این بخشدار در زندان به همان عضو شورا ملحق شده است از فرماندار این شهرستان انتظار می رود تا هرچه سریعتر نسبت به اصلاح وضعیت موجود از طریق دعوت عضو علی البدل اقدام نماید که اگر این اتفاق نیافتد این بار انگشت اتهام سفارش پذیری به سمت جناب فرماندار دراز خواهد شد.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که خبری عجیب در خروجی سایت با مضمون زندانی بودن عضو شورای یکی از شهرهای کوچک استان منتشر شد.

در این خبر آمده بود که عضو شورای یکی از شهرهای کوچک به علت توهین، تهدید و صدمه عمدی به اموال یکی دیگر از همکاران خود و شکستن شیشه اتوموبیل وی به سیزده ماه حبس تعزیری محکوم و در حال سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان می باشد!

اگرچه این موضوع به خودی خود تا حد زیادی عجیب است اما عجیب تر این بود که عضویت این فرد در شورای شهر همچنان ادامه داشت به نحوی که وی به علت حضور در زندان نمی توانست در جلسات شورا خاضر شود و از طرفی کارشکنی یکی دیگر از اعضای شورا که ارتباط حسنه با این فرد داشته و غیبت های عامدانه اش مانع از تصویب قانونی مصوبات شورای شهر شده بود.

در حالی که کاملا واضح است که فردی که به علت قدرت نمایی و ضرب و جرح عمدی در زندان به سر می برد، صلاحیت ادامه حضور در جلسات شورای شهر و تصمیم گیری در خصوص سیاستهای شهرداری که در ارتباط مستقیم با کیفیت زندگی شهروندان است، را نخواهد داشت اما مشخص نیست که چرا عضویت این فرد زندانی در شورای این شهر لغو نگردیده و وی از درون زندان همچنان عضوی از شورا محسوب می شود؟!

در این میان نامه های مختلف رییس شورا به مسئولان استانی و کشوری در خصوص تعیین تکلیف راه به جایی نمی برد چنان که از عضو علی البدل شورا هم برای جایگزینی فرد زندانی دعوت به عمل نمی آید. این در حالی است که زندانی شدن یک عضو شورا طبق قانون از مصادیق سلب عضویت وی بوده و مسعولان امر بخصوص بخشدار و فرماندار شهرستان می بایست هرچه سریعتر از اولین عضو علی البدل برای عضویت در شورای شهر دعوت به عمل بیاورند. اتفاقی که گویا دستهای پشت پرده تا کنون مانع از رقم خوردن ان شده است.

حالا اما شنیده ها حکایت از آن دارد که بخشدار همان بخش دیروز توسط نهاد های نظارتی به اتهامات گوناگونی از جمله سو استفاده از موقعیت شغلی و کسب اموال نامشروع توسط یکی از نهادهای نظارتی استان بازداشت شده است.

دستگیری این بخشدار درحالی صورت گرفته است که گفته می شود وی ارتباط نزدیکی با همان عضو زندانی شورا داشته و علیرغم نامه های فراوان رییس شورا در خصوص تعیین تکلیف وضعیت نابسامانی که شورا پس از دستگیری این عضو و غیبت عامدانه عضو دیگر به آن دچار شده است، مانع از آن می شد که مقامات بالادستی به این نامه ها ترتیب اثر دهند.

حالا که این بخشدار در زندان به همان عضو شورا ملحق شده است از فرماندار این شهرستان انتظار می رود تا هرچه سریعتر نسبت به اصلاح وضعیت موجود از طریق دعوت عضو علی البدل اقدام نماید که اگر این اتفاق نیافتد این بار انگشت اتهام سفارش پذیری به سمت جناب فرماندار دراز خواهد شد.
جناب بخشدار در زندان به دوست شورایی خود ملحق شد/ چگونه فردی که در زندان است می تواند عضو شورا باقی بماند
#جناب بخشدار در زندان به دوست شورایی خود ملحق شد/ چگونه فردی که در زندان است می تواند عضو شورا باقی بماند #جناب بخشدار در زندان به دوست شورایی خود ملحق شد/ چگونه فردی که در زندان است می تواند عضو شورا باقی بماند


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219577 1