کدخبر:
219585
تاریخ انتشار:
۲۷ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سکوت استانداری گیلان در برابر تعیین تکلیف مدیر شعب پست بانک گیلان!

خزر: این اظهارات مدیرامور شعب پست بانک گیلان در تکذیب ادعای محمدی فتیده و مدیر میانی خواندن او از یک سو و توصیه اش مبنی بر ارائه مصاحبه های دقیق از سوی دیگر، تا کنون با پاسخی از سوی دفتر بازرسی استانداری گیلان روبرو نشده است! سکوتی که ادامه یافتنش نه تنها ممکن است حمل بر صحت اظهارات مدیرشعب پست بانک استان شود بلکه شاید انفعال بازرسی استانداری گیلان را در برابر توصیه تکلیف گونه مدیرشعب پست بانک استان به ذهن خوانندگان متبادر نماید.

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گیلان با اشاره به وجود مستندات دقیق در خصوص جذب غالبا سفارشی و بدون ضابطه نیرو در برخی دستگاه‌های اجرایی استان، گفت: اداره کل آموزش و پرورش با ۸۷ مورد، پست بانک با ۱۸مورد و شهرداری املش با ۳۲ مورد تنها چند نمونه از دستگاه‌هایی هستند که در آنها، جذب نیرو در قالب شرکتی، حجمی، طرحی، پروژه‌ای یا قراردادی طی چند سال اخیر انجام شده است.

این اظهارات محمدی فتیده اما با واکنش مدیر امور شعب پست بانک گیلان روبرو شد. محمدزمان فداکار ضمن تکذیب این موضوع گفت: این مدیریت از سال ۱۳۹۵ تاکنون تعداد ۱۳ نفر جذب داشته که ۱۱ نفر آنها از طریق آزمون سراسری بانک با اخذ مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت کشوری و از طریق فرایند قانونی جذب وارد پست بانک شده اند. یک نفر هم از شرکتی به قراردادی تبدیل وضعیت داشتیم و نفر آخر هم جزو نیروهای خدماتی و شرکتی می باشد که مدارک و مستندات آنها موجود است.

وی در ادامه از مدیران میانی استان خواست مصاحبه های خود را به صورت دقیق انجام دهند تا موجب سوتفاهم برای مخاطبین و مردم استان گیلان نگردد!

این اظهارات مدیرامور شعب پست بانک گیلان در تکذیب ادعای محمدی فتیده و مدیر میانی خواندن او از یک سو و توصیه اش مبنی بر ارائه مصاحبه های دقیق از سوی دیگر، تا کنون با پاسخی از سوی دفتر بازرسی استانداری گیلان روبرو نشده است! سکوتی که ادامه یافتنش نه تنها ممکن است حمل بر صحت اظهارات مدیرشعب پست بانک استان شود بلکه شاید انفعال بازرسی استانداری گیلان را در برابر توصیه تکلیف گونه مدیرشعب پست بانک استان به ذهن خوانندگان متبادر نماید.
سکوت استانداری گیلان در برابر تعیین تکلیف مدیر شعب پست بانک گیلان!
#مدیر شعب پست بانک گیلان #محمدزمان فداکار


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219585 1