کدخبر:
219603
تاریخ انتشار:
۲۸ اسفند ۹۷
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آموزش و پرورش گیلان زخمی سیاست بازی مدیران!

خزر: در سوی دیگر قضیه و بعد از تصدی نادر جهان آرای بر آموزش و پرورش گیلان این بار همان اتفاقات اما به شکلی دیگر در حال وقوع است. بنا به شنیده ها، برکناری رییس آموزش و پرورش رودسر و اداره آن توسط سرپرست فعلی خواسته نماینده اصولگرای رودسر از مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان‌بوده است.

به گزارش خزرآنلاین، مهدی حاجتی، مدیرکل سابق آموزش و پرورش گیلان را می بایست نیرویی کاملا هماهنگ با نوبخت و تیم او به سرپرستی کیوان محمدی در گیلان دانست. جایگاه او علیرغم منتقدان زیادی که از میان نمایندگان گیلان داشت، غیرقابل تغییر به نظر می رسید و سرانجام این بازنشستگی بود که زورش به حاجتی چربید و بین نیروی مورد علاقه نوبخت و جایگاه مدیریتی او فاصله انداخت.

اگرچه نام حاجتی پس از کناره گیری اش کم کم به باد فراموشی سپرده و حتی شایعات در خصوص احتمال کاندیداتوری اش در انتخابات مجلس هم نتوانست نام او را به سوژه اول رسانه ها برگرداند، اما افشاگری چندی پیش محمدی فتیده، مدیرکل دفتر بازرسی استانداری گیلان نشان داد که خیلی ها از ارتباط حسنه حاجتی و کیوان محمدی نفع برده اند.

وی در واکنش به اظهارات کیوان محمدی، دبیر حزب اعتدال و توسعه گیلان و رییس سازمان برنامه و بودجه که جذب بیش از 650 نیروی غیرقانونی در استان گیلان را نادرست دانسته بود، از سه دستگاه به عنوان سردمداران جذب های غیرقانونی در گیلان نام برد که در راس آنان آموزش و پرورش گیلان با 87 مورد استخدام غیرقانونی به چشم می خورد!

با فرض صحت اظهارات مدیر دفتر بازرسی استانداری گیلان باید گفت حاجتی به خوبی در راستای فرامین کیوان محمدی قدم برداشته و 87 مورد استخدام سفارشی را در زمان مدیریت خود بر راس آموزش و پرورش گیلان رقم زده است. البته این تنها یکی از معدود مصایب آلودگی دامن آموزش و پرورش گیلان به سیاست بوده و شاید گذشت زمان بتواند جنبه های دیگری از مدیریت حاجتی را بر راس آموزش و پرورش گیلان روشن سازد.

در سوی دیگر قضیه و بعد از تصدی نادر جهان آرای بر آموزش و پرورش گیلان این بار همان اتفاقات اما به شکلی دیگر در حال وقوع است. بنا به شنیده ها، برکناری رییس آموزش و پرورش رودسر و اداره آن توسط سرپرست فعلی خواسته نماینده اصولگرای رودسر از مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان‌بوده است.

شنیده ای که اگر صحت داشته باشد، باید گفت آموزش و‌ پرورش باز هم در همان خط سفارش پذیری و نه شایسته سالاری حرکت می‌کند اگرچه این‌بار سفارش کنندگان تغییر کرده اند!
آموزش و پرورش گیلان زخمی سیاست بازی مدیران!
# مدیرکل سابق آموزش و پرورش گیلان #آموزش و پرورش گیلان زخمی سیاست بازی مدیران!


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
با سلام .نگارنده مطالبی درست را نوشته بود ولی بهتر است کمی به گذشته برگردیم .در دوران تصدی حاجتی برآموزش و پرورش استان نکته مغفولی مد نظر قرار نگرفته است. اوج این انحرافات زمانی آغاز شد که نوراله اکبری که در تمامی مراکز و سایتها و مراجع ذی صلاح محکومیت و حکم زندان تعلیقی نامبرده به جهت اقدام علیه امنیت ملی کشور بود به یکباره در جایگاه معاونت استان قرار می گیرد که بدون داشتن هیچ گونه صلاحیت علمی -شخصیتی و...بوده است که نامبرده شروع به حذف نیروهای ارزشی و انقلابی نمود که متاسفانه از طریق حاجتی مورد حمایت قرار گرفت .از طرف دیگر ترک تازی شخص معلوم الحالی مانند کشوردوست در سیستم آموزش وپرورش سایه نفاق و دورویی را بر بدنه افکند که جدی ترین آسیب بر قشر فرهیخته معلمان وارد شد.
سه شنبه، 28 اسفند 139714:6:12
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ااحمد
با سلام و درود .کاملا با تجزیه و تحلیل شما موافقم خط و مش آقای حاجتی همچنان بر عزل و نصب آموزش و پرورش استان تابان است . درسته که جسم حاجتی نیست ولی متاسفانه روحش و عواملش از خدماتی تا معاونین و مشاورانش حضور دارند و حرف اول و آخر را حاجتی میزند که جایی بس تاسف برای نظام تعلیم و تربیت می باشد. لطفا اطلاع رسانی گردد .تا ظلمی به فرهنگیان نشود
دوشنبه، 19 فروردين 139814:3:25
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219603 1