کدخبر:
219675
تاریخ انتشار:
۱۷ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد:

ارسال کمک‌های یک میلیارد و 300 میلیون تومانی گیلانیان به سیل‌زدگان کشور

خزر: فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به ارسال 500 میلیون تومان کمک‌های مردمی نقدی و غیر نقدی به استان‌های مازندران و گلستان گفت: علاوه بر کمک‌های نقدی، مبلغ 800 میلیون تومان کمک غیر نقدی نیز توسط مردم گیلان برای ارسال به مناطق سیل زده به سپاه قدس گیلان اهدا شد.

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله پور امروز در گفت‌وگویی با اشاره به اقدامات سپاه قدس گیلان در خدمات‌رسانی به مناطق سیل‌زده، اظهار کرد: نیروهای گیلانی در چهار استان سیل‌زده خوزستان، لرستان، مازندران و گلستان در حال خدمت‌رسانی به مردم گرفتار در سیل هستند.

وی با اشاره به اینکه تعداد 6 دستگاه لودر، بیل و کامیون برای شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی فرستاده‌ شده، افزود: اکیپ مهندسی سپاه قدس گیلان همراه با دو دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه لودر و سه دستگاه کمپرسی جهت خدمت‌رسانی به مردم شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی امروز عازم منطقه می‌شوند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج و سپاه هیچ محدودیتی در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان ندارند، افزود: تا این لحظه تعداد هفت‌دستگاه سنگین واحد مهندسی سپاه قدس گیلان به خوزستان و سه دستگاه ماشین سنگین کمپرسی جهت خدمات‌رسانی به پل‌دختر فرستاد شده و در صورت نیاز باز هم فرستاده می‌شود.

عبدالله پور با اشاره به اینکه نیروهای خدمت رسان سپاه قدس گیلان در منطقه مستقرشده‌اند، تصریح کرد: در روزهای های گذشته فقط بیش از 20 تن آب‌معدنی به شهرستان سیل‌زده پل‌دختر ارسال‌شده و در سیل گلستان و مازندران نیز بیش از 500 میلیون تومان کمک‌های مردمی نقدی و غیر نقدی در مرحله نخست به این دو استان فرستاده شد و تعدادی از نیروهای جهادی ما نیز در منطقه حضور دارند.

وی با اشاره به واگذاری رفع مشکلات ناشی از سیلاب دو شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی مازندران به سپاه قدس گیلان بیان کرد: تعداد دو دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه لودر سه دستگاه کمپرسی جهت خدمت‌رسانی به مردم شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی امروز عازم منطقه می‌شوند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اعزام کاروان بزرگ کمک‌های مردمی گیلان به سمت مناطق سیل‌زده در روز پاسدار، افزود: علاوه بر کمک‌های نقدی، مبلغ 800 میلیون تومان کمک غیر نقدی نیز توسط مردم گیلان برای ارسال به مناطق سیل زده به سپاه قدس گیلان اهدا شده است.

عبدالله پور با اشاره به اینکه مساجد و پایگاه‌های بسیج نقش اصلی را در جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان استان‌های گلستان و مازندران داشتند، بیان کرد: علاوه بر سپاه و آستان قدس رضوی در گیلان، کمیته امداد و هلال‌احمر نیز در حال جمع‌آوری کمک‌های مردمی هستند.

وی با اشاره به اینکه روز پنج‌شنبه لوازم ضروری خانگی 22 منزل سیل‌زده شمال کشور توسط سپاه ناحیه فومن تهیه‌ و ارسال شد، تصریح کرد: تمامی نواحی سپاه قدس گیلان بسیج شده‌اند تا با جمع‌آوری کمک‌های مردمی بخشی از مشکلات مردم سیل‌زده را برطرف کنند و این کارها تنها بافرهنگ بسیجی میسر می‌شود زیرا بیشتر کمک‌های ما از روستاها جمع‌آوری‌شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در تلاش هستیم با پشتیبانی مردم بار سنگین سیل را از دوش هم‌وطنان سیل‌زده برداریم، افزود: مردم سیل‌زده گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان بدانند که نیروهای گیلانی بسیج و سپاه تا پایان در کنارشان هستند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه اعتماد مردم به سپاه سرمایه‌ای ارزشمندی برای رشد و تعالی این نیروی ولایی بوده، گفت: سپاه و نیروهای بسیج خدمتگزار بی‌ادعای این نظام و انقلاب هستند. /فارس
ارسال کمک‌های یک میلیارد و 300 میلیون تومانی گیلانیان به سیل‌زدگان کشور
#فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد #سردار محمد عبدالله پور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219675 1