کدخبر:
219703
تاریخ انتشار:
۱۷ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ساخت ویلا در دل کوه های لاهیجان توسط یک نماینده مجلس؛ منابع طبیعی گیلان در خواب زمستانی؟

خزر: در واپسین روزهای سال 97 بود که خبری از کوه خواری عجیب در گیلان منتشر شد. تصویری که اما با این خبر، منشتر شده بود به خوبی کوه خواری، جنگل خواری، تخریب گسترده محیط زیست، تعلل مسئولان در مبارزه با رواج پدیده زمین خواری و هر آن چه که در خصوص ویرانی محیط زیست در این سال ها شنیده بودیم را به وضوح نشان می دهد. سازه ای بتنی که با قیمت تخریب کوه در سرچشمه لاهیجان بنا شده بود، تنها یک سوال را به ذهن متبادر می کرد: مگر می شود تخلف به این بزرگی را ندید؟!

به گزارش خزرآنلاین، مدت ها از زمانی که سبز شدن یک خانه چند طبقه در دل باغ های چای و منابطع بکر طبیعی، تعجب رهگذران و حساسیت مسئولین رو بر می انگیخت، می گذرد. این روزها در گیلان اتفاقی به مراتب بدتر در جریان است که پا را از جنگل تراشی فراتر گذاشته و به کوه تراشی رسیده است. زمین خواران به دریا خواری رو آورده اند و اندک سواحل عمومی مسدود شده و از دسترس مردم دور می شوند.

در واپسین روزهای سال 97 بود که خبری از کوه خواری عجیب در گیلان منتشر شد. تصویری که اما با این خبر، منشتر شده بود به خوبی کوه خواری، جنگل خواری، تخریب گسترده محیط زیست، تعلل مسئولان در مبارزه با رواج پدیده زمین خواری و هر آن چه که در خصوص ویرانی محیط زیست در این سال ها شنیده بودیم را به وضوح نشان می دهد. سازه ای بتنی که با قیمت تخریب کوه در سرچشمه لاهیجان بنا شده بود، تنها یک سوال را به ذهن متبادر می کرد: مگر می شود تخلف به این بزرگی را ندید؟!


حالا اما تصویر جدیدی منتشر شده است که بنا به اذعان منتشرکنندگان، ویلای اشرافی یکی از نمایندگان غیرگیلانی را در دل جنگل های لاهیجان نشان می دهد. گویا این نماینده، هیچ جایی را همچون لاهیجان نیافته که در آن تغییر کاربری اراضی طبیعی به راحتی صورت پذیرد و ترجیح داده است تا ویلای خود را در دل جنگل های لاهیجان و به قیمت قطع درختان بنا کند.

 

امید است اینبار مسئولین ذیربط با شناسایی عاملان بروز چنین مسائلی تدبیری برای حل همیشگی این معضل اتخاذ نمایند.




ساخت ویلا در دل کوه های لاهیجان توسط یک نماینده مجلس؛ منابع طبیعی گیلان در خواب زمستانی؟
#ساخت ویلا توسط نماینده اصفهان در دل کوه های لاهیجان؛ منابع طبیعی گیلان در خواب زمستانی؟ #ساخت ویلا توسط نماینده اصفهان در دل کوه های لاهیجان؛ منابع طبیعی گیلان در خواب زمستانی؟


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
مسولین خوابند
شنبه، 4 خرداد 13983:28:31
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219703 1