کدخبر:
219719
تاریخ انتشار:
۱۸ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرمان برداری شهردار منطقه از دلال عضو شورا / اطلاق صفت "قائم مقام" به مشاور تحمیلی عضو شورا!

خزر: گفته می شود این مدیر که تصور می کند نسبت فامیلی اش با یکی از بزرگان سال های گذشته استان، برای وی حاشیه امنی را به وجود آورده است، عنان کار شهرداری منطقه را به فردی به نام م.م که از دلالان و وابستگان یکی از اعضای شورای شهر می باشد، سپرده به نحوی که انتخاب پیمانکاران در این منطقه شهرداری، در تخلفی آشکار و محرز و تنها با نظر مساعد این دلال صورت می پذیرد.

به گزارش خزرآنلاین، فشار اعضای شورا به شهرداران و مسئولان شهرداری، موضوع جدید و تازه ای نیست. اینکه برخی شورانشینان در راستای مقاصد شخصی خود و با فشار بر مدیران شهرداری و بعضا تهدید آنان به برکناری، به سواستفاده از منابع بیت المال شهرداری می پردازند، موضوعی غیرقابل انکار است. در مقابل اما کمتر مدیری در شهرداری پیدا می شود که قافیه را به طور کامل در برابر این فشارها ببازد و برای حفظ میز ریاست، اختیار عمل خود را به یک عضو شورا و یا نماینده وی تسلیم نماید.

مدیران شهرداری در چنین مواقعی سعی می کنند رویکردی متعادل را در مواجه با این خواسته ها در پیش گرفته و تا حد امکان و با استفاده از ظرفیت های قانونی خود پاسخگوی خواسته ها باشند. با این حال شنیده ها از یکی از مناطق شهرداری حکایت از داستان عجیب وادادگی مدیرمنطقه در برابر خواسته های یک دلال وابسته به عضو شورا دارد.

گفته می شود این مدیر که تصور می کند نسبت فامیلی اش با یکی از بزرگان سال های گذشته استان، برای وی حاشیه امنی را به وجود آورده است، عنان کار شهرداری منطقه را به فردی به نام م.م که از دلالان و وابستگان یکی از اعضای شورای شهر می باشد، سپرده به نحوی که انتخاب پیمانکاران در این منطقه شهرداری، در تخلفی آشکار و محرز و تنها با نظر مساعد این دلال صورت می پذیرد. البته نظر آقای م.م هم جز با اخذ رشوه و حق حساب از پیمانکاران مساعد نمی گردد! دامنه نفوذ این دلال در شهرداری منطقه به اندازه ای است که در بین پیمانکاران و کارمندان با صفت "قائم مقام" خطاب قرار می گیرد!

گفتنی است این دلال از نزدیکان و مورد حمایت یکی از اعضای پرحاشیه شورای شهر که آلوده به مشکلات اخلاقی فراوان است، می باشد و توانسته مدتی قبل با فشار همین عضو شورا به شهردار وقت، خود را به عنوان مشاور به مجموعه شهرداری تحمیل نماید.
فرمان برداری شهردار منطقه از دلال عضو شورا / اطلاق صفت "قائم مقام" به مشاور تحمیلی عضو شورا!
#رانت #قائم مقام


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219719 1