کدخبر:
219745
تاریخ انتشار:
۲۰ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرمانده سپاه قدس گیلان:

تروریست خواندن سپاه اوج کج دهنی آمریکا به مردم ایران است

خزر: فرمانده سپاه قدس گیلان اشاره قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در کرده‌های تروریستی توسط آمریکا گفت: آمریکا با قرار دادن نام سپاه پاسداران در بین گروه‌های تروریستی درواقع ملت ایران را تروریست خوانده و این مسئله اوج کج دهنی به ملت ایران است و قطعاً پاسخی محکم خواهد دید

به گزارش خزرآنلاین، سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استکبار تمام تلاش خود را برای سرنگونی انقلاب می‌کند، اظهار کرد: استکبار از اول انقلاب و با آغاز دوران دفاع مقدس وپس‌ازآن با ایجاد تحریم‌های ظالمانه سعی در نابودی و سرنگونی نظام داشت به همین دلیل سپاه باید تمام برنامه‌های استکبار را شناسایی کنند.

وی با اشاره به مأموریت‌های سپاه پاسداران در کشور گفت: سپاه پاسداران در کشور سه مأموریت بسیار مهم در حوزه تهدید سخت، تهدید نیمه سخت و تهدید نرم دارد و برای مقابله با این عوامل به کمک تمام نهادهای نظامی و‌ دولتی خواهد آمد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه استکبار می‌خواهد با ایجاد جنگ نرم کشور را رو به نابودی ببرد، تصریح کرد: استکبار به سرکردگی آمریکا وقتی متوجه عدم شکست ایران در حوزه جنگ سخت و نیمه سخت شد از طریق فضای مجازی به جنگ نرم روی آورد تا از این طریق بتواند جوانان و کشور را رو به نابودی بکشاند.

عبدالله پور یکی از دلایل شکست‌ناپذیری انقلاب را وفاداری مردم دانست و افزود: تا زمانی که مردم در تمام عرصه‌ها و راهپیمایی‌ها حضور به هم رسانده و به عهد خود با امام راحل و انقلاب وفادار هستند هیچ قدرتی نمی‌تواند نظام را سرنگون کند.

وی با اشاره به اینکه سپاه، چگونگی مبارزه با استکبار را یادآوری می‌کند، گفت: هدف از تشکیل نیروی قدس تنها مسئله نظامی نبوده زیرا یکی از اهداف مهم تشکیل نیروی قدس دفاع از حق مظلوم و چگونگی مبارزه با استکبار است.

فرمانده سپاه قدس گیلان به تفاوت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دیگر نیروی‌های نظامی کشور اشاره کرد و افزود: کار اصلی سپاه رفع تهدیدها و موانع انقلاب و کمک به مردم بوده و مسئله نظامی هدف دوم این نهاد است.

عبدالله پور با تأکید بر اینکه سپاه پاسداران مانع اجرایی شدن برنامه نظام سلطه در کشور و منطقه است، بیان کرد: یکی از دلایلی که آمریکا از هیچ تلاشی برای تضعیف سپاه دریغ نمی‌کند و بنابراین شناسایی دقیق برنامه‌ای استکبار برای نابودی انقلاب توسط این نهاد است.

وی یکی از توانمندی‌های سپاه پاسداران را قدرت موشکی آن قلمداد کرد و گفت: سپاه در همه ابعاد نظامی از مدلی خاص استفاده کرده، به‌طور مثال در حوزه دفاع زمینی از مدلی استفاده می‌شود که نقش اصلی آن با مردم و در قالب گردان امام حسین (ع) و تکیه به توانمندی داخلی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر استفاده از ظرفیت جوانان در سپاه پاسداران تصریح کرد: ما در کشور جوانان بسیار و با ظرفیت بالایی داریم که در سپاه پاسداران سعی کرده‌ایم از این ظرفیت‌ها به‌درستی استفاده کنیم و به همین دلیل است که استکبار می‌داند که به هیچ طریقی نمی‌تواند انقلاب را نابود کند و اگر کوچک‌ترین برخوردی انجام دهد با پاسخ سختِ جوانان این مرزوبوم مواجه خواهد شد.

عبدالله پور با بیان اینکه استکبار برای نفوذ فرهنگی می‌خواهد باورهای جوانان را تغییر دهد، گفت: اگر فرهنگ یک جامعه از بین برود آن کشور اگر دارای بهترین تجهیزات و‌ امکانات نظامی هم باشد به‌راحتی شکست خواهد خورد لذا سپاه پاسداران برای مبارزه با این تهاجم برنامه‌های دقیقی دارد.

وی با درخواست از مسؤولان برای توجه جدی به نفوذ فرهنگی دشمن بیان کرد: از مسؤولان در همه نهاد و ارگان‌ها می‌خواهم که به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه و به استکبار اعتماد نکنند زیرا آن‌ها می‌خواهند از این طریق به کشور نفوذ و فرهنگ انقلاب را نابود کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه برای مبارزه بانفوذ فرهنگی باید برنامه‌های دشمن را به مردم معرفی کنیم، افزود: سپاه پاسداران برنامه‌های استکبار برای نفوذ به کشور را شناسایی و باید آن را به مردم معرفی کند تا بتوانیم بر این نفوذ غلبه کنیم که این امر در حال انجام شدن است.

عبدالله پور با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در گروه‌های تروریستی توسط آمریکا گفت: آمریکا با قرار دادن نام سپاه پاسداران در بین گروه‌های تروریستی درواقع ملت ایران را تروریست خوانده و این مسئله اوج کج دهنی به ملت ایران است و قطعاً پاسخی محکم خواهد دید.

وی با اعلام اقدامات انجام‌شده برای کمک به مردمان استان‌های سیل‌زده توسط سپاه قدس گیلان تصریح کرد: متأسفانه در روزهای اخیر شاهد سیل شدید در برخی استان‌های کشور ازجمله خوزستان، لرستان و گلستان بودیم که در مرحله نخست ۵۰۰ میلیون تومان به این مناطق کمک مادی ارسال شد و در مراحل بعدی ۵۰۰ قلم کالا آماده و بسته‌بندی کرده و به استان‌های سیل‌زده خواهیم فرستاد.
تروریست خواندن سپاه اوج کج دهنی آمریکا به مردم ایران است
#فرمانده سپاه قدس گیلان #سردار محمد عبدالله پور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219745 1