کدخبر:
219755
تاریخ انتشار:
۲۰ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک سوال از احمد رمضانپور؛ بالاخره شهردار مد نظر شما باید بومی باشد یا نباشد؟!

خزر: گویا هر وقت فردی که به عنوان شهردار رشت انتخاب می شود، مورد حمایت رمضانپور و بومی باشد(مانند عبدالهی و جذب)، رمضانپور در مصاحبه های خود بومی گرایی را یکی از مهمترین اولویت های انتخاب شهردار می داند و هرگاه فردی که شهردار می شود مورد حمایت رمضانپور بوده اما غیربومی باشد، رمضانپور در مصاحبه اش بومی گرایی را اولویت انتخاب شهردار نمی داند!

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای شهر رشت در گفتگوی اخیر خود با یکی از رسانه های خبری استان با انتقاد از عدم احراز صلاحیت سومین شهردار انتخابی توسط شورای شهر رشت، گفت: بومی بودن اولویت انتخاب شهردار نیست! (اینجا را بخوانید)

فارغ از اظهارننظر در خصوص لزوم بومی بودن یا بومی نبودن شهردار رشت، این اظهارات رمضانپور در حالی طرح شده است که وی پیش تر بارها در اظهار نظرهای مختلف بر بومی بودن شهردار منتخب تاکید کرده بود! رمضانپور حتی در توجیه انتخاب جذب به عنوان شهردار رشت، بومی بودن و پاکدستی را دو اولویت خود در انتخاب جذب به عنوان شهردار دانسته بود. (اینجا را ببنید)

وی پیش تر هم با بیان اینکه استراتژی اش انتخاب شهردار بومی است، گفته بود: فاکتور اصلی برای انتخاب شهردار بومی بودن است. (اینجا را بخوانیدرمضانپور قبلا هم در گفتگو با یکی از سایت های خبری گفته بود: استاندار می تواند غیربومی باشد اما شهردار باید بومی باشد. (اینجا را بخوانید)

گویا هر وقت فردی که به عنوان شهردار رشت انتخاب می شود، مورد حمایت رمضانپور و بومی باشد(مانند عبدالهی و جذب)، رمضانپور در مصاحبه های خود بومی گرایی را یکی از مهمترین اولویت های انتخاب شهردار می داند و هرگاه فردی که شهردار می شود مورد حمایت رمضانپور بوده اما غیربومی باشد، رمضانپور در مصاحبه اش بومی گرایی را اولویت انتخاب شهردار نمی داند!

البته این نخستین تناقض در اظهارات این عضو شورای شهر رشت نیست و باید آن را به انتهای لیست تناقضات رمضانپور اضافه کرد. در ادامه بخشی از تناقضات کلامی و رفتاری رمضانپور را از زمان عضویتش در شورای شهر رشت می بینید.

 

رمضانپور قبل از انتخاب نصرتی به عنوان شهردار: من به شهردار بومی و به مدیریت بدون پول اعتقاد دارم (اینجا را بخوانید)
رمضانپور بعد از انتخاب نصرتی به عنوان شهردار رشت: تردید ندارم هر منتقد دلسوز و مدافع مدیران بومی اگرجای تک تک اعضای شورا بود، به دکتر نصرتی رای می داد.(اینجا را بخوانید)


رمضانپور قبل از انتصاب سالاری به عنوان استاندار:  انتخاب استاندار غیربومی برای گیلان تنبیه ای است که رئیس‌جمهور برای مردم استان در نظر گرفته‌اند (اینجا را بخوانید)

رمضانپور بعد از انتصاب سالاری به عنوان استاندار گیلان: خوشحالم که سالاری جوان وارد گیلان شده است. می دانم دکتر سالاری توانمند است (اینجا را بخوانید)


رمضانپور در گفتگو با خزرآنلاین: در مقابل حضور نیروهای غیربومی در شهرداری رشت مقاومت می کنیم (صوت اظهارات را از اینجا دانلود کنید)

رمضانپور پس از انتشار خبر در خزرآنلاین: جمله "ما مقاومت می کنیم" از من نبوده است!(اینجا را بخوانید) 


رمضانپور در انتقاد به عملکرد رییس شورای شهر رشت: ۳ماه از عملکرد شورای پنجم می گذرد، اما دریغ از یک دیدار با نماینده محترم ولی فقیه (اینجا را بخوانید) 

تصویر زیر دیدار اعضای شورا را با نماینده وقت ولی فقیه در استان نشان می دهد. قابل تامل آن که این دیدار پیش از اظهارات رمضانپور صورت گرفته و وی دقیقاً در کنار نماینده ولی فقیه نشسته است!


رمضانپور در هشتمین جلسه شورای شهر رشت و در واکنش به انتقادات آیت الله قربانی در خصوص انتخاب شهردار غیربومی: آیت الله قربانی باید به این وحدت رویه تبریک می گفت نه اینکه در نماز جمعه مسئله را مطرح می کرد و تشویش افکار مردم ایجاد می شد. انتخاب شهردار توانمند حتی غیر بومی عین غیرت دینی و تکلیف شرعی ما بود و مردم از این انتخاب راضی هستند و از ما تشکر می کنند و رای خود را پس نمی گیرند. آیت الله قربانی غیرت دینی و شهروندی خود را نشان دهد و از ورود استاندار غیر بومی در گیلان جلوگیری کند.

رمضانپور پس از این انتقادات و برانگیخته شدن برخی واکنش ها: من اعتقاد و باور قلبی به آیت الله قربانی دارم. ایشان از مبارزین قبل از انقلاب بودند و عالم محقق و بزرگی هستند.


 احمدرمضانپور نرگسی در جلسه شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه نصرتی شهردار مد نظر من نبوده است، گفت: شهردار مد نظر من دکتر اسلامی بود. 

این اظهارات رمضانپور در حالی مطرح شد که وی مدتی پس از انتخاب نصرتی به عنوان شهردار رشت در گفتگویی، از زالفی به عنوان گزینه مورد نظر خود نام برده و گفته بود: تلاش بنده و دوستانم این بود تا از وجود مهندس زالفی مدیر خوشنام و با سابقه بومی استان استفاده کنیم ولی متاسفانه بعضی از دوستان شورا با ما همکاری نکردند.

 
یک سوال از احمد رمضانپور؛ بالاخره شهردار مد نظر شما باید بومی باشد یا نباشد؟!
#رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219755 1