کدخبر:
219767
تاریخ انتشار:
۲۱ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

شاکی خبرنگاران، شهردار رشت می شود؟

خزر: عباسقلی زاده که در حال حاضر مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان می باشد، تصدی بر شهرداری فومن را در کارنامه خود دارد. دوران حضورش اما در فومن پرفراز و نشیب بوده است. شکایت او از دو عضو شورای شهر فومن مدتی به سوژه اول رسانه های فومن تبدیل شده بود. با این حال این تنها اعضای شورا نبودند که طرف شکایت عباسقلی زاده قرار گرفته بودند.

به گزارش خزرآنلاین، لابی ها برای انتخاب چهارمین شهردار رشت طی ماه های اخیر، در جریان است و از سیروس شفقی و هوشنگ عباسقلی زاده به عنوان دو گزینه اصلی تصدی بر شهرداری رشت نام برده می شود. اما عباسقلی زاده کیست و چه کارنامه ای تا کنون داشته است؟

عباسقلی زاده که در حال حاضر مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان می باشد، تصدی بر شهرداری فومن را در کارنامه خود دارد. دوران حضورش اما در فومن پرفراز و نشیب بوده است. شکایت او از دو عضو شورای شهر فومن مدتی به سوژه اول رسانه های فومن تبدیل شده بود. با این حال این تنها اعضای شورا نبودند که طرف شکایت عباسقلی زاده قرار گرفته بودند. از اظهارات نعمتی، عضو وقت شورای شهر فومن که از عباسقلی زاده خواسته بود تا بحث شکایت از اعضای شورای شهر و خبرنگاران را خاتمه دهد، می توان دریافت که عباسقلی زاده از خبرنگاران منتقد خود هم شکایت هایی را به دادگاه برده بوده است!

یکی دیگر از چالش هایی که عباسقلی زاده در زمان حضورش در شهرداری فومن با آن روبرو بوده است، قضیه نواخته شدن سیلی بر گوش پیرزن دستفروش فومنی بود.  این اتفاق، چنان سر و صدایی به پا کرد که دامنه اش حتی به مناظرات انتخابات ریاست جمهوری هم کشیده شد. در حالی که احساسات عمومی به شدت از این اقدام جریحه دار شده بود و فیلم این اقدام زشت و ناجوانمردانه در فضای مجازی پخش شده بود، عباسقلی زاده در بخشی از واکنش خود، از اینکه آن خانم دستفروش به او و ماموران شهرداری فحاشی کرده، ابراز تاسف کرده و گفت که پرسنل شهرداری متعهد به ایجاد نظم است! وی همچنین مدعی شده بود که فرزند آن پیرزن به سمت مامور شهرداری صندلی پرتاب کرده است!

نقش آفرینی عباسقلی زاده در واگذاری تیم فوتبال شهرداری فومن و همچنین بازار سنتی و هفتگی این شهر که از نظر منتقدان مسببات تبدیل این بازار به بازارچه ای افول کرده را فراهم آورده است، موضوعات دیگری است که با جدی تر شدن احتمال انتخاب عباسقلی زاده به عنوان شهردار رشت به آن پرداخته خواهد شد.

 
شاکی خبرنگاران، شهردار رشت می شود؟
#عباسقلی زاده #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219767 1