کدخبر:
219789
تاریخ انتشار:
۲۳ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در سایه غفلت مسئولان فرهنگی؛ بیلبوردهای تبلیغاتی رشت در تصرف آرایشگاه های زنانه!

خزر: واقعا یک آرایشگاه زنانه چه خدمتی به بهبود اقتصاد و رونق تولید یک منطقه ارایه می کند؟ متاسفانه چشم و هم چشمی در بین صاحبان این آرایشگاه ها بیداد می کند و در این بین، صاحبان کانون های تبلیغاتی هم در اجاره دادن فضای تبلیغاتی تحت اختیار خود تنها و تنها به پول می اندیشند و مسئولان فرهنگی شهر و استان هیچ نظارتی بر عملکرد این کانون های تبلیغاتی ندارند؟

به گزارش خزرآنلاین، امسال توسط مقام معظم رهبری سال رونق تولید نامگذاری شده است. سالی که اگر شعارش با همت مردم و مسئولین تحقق یابد نه تنها راهکاری برای حل مشکل فضاینده بیکاری جوانان است بلکه می تواند اثر تحریم های ظالمانه ای تحمیل شده به کشورمان را به کمترین میزان ممکن برساند. توجه به مقوله تولید، همواره نسخه ای بوده است که اقتصاددانان آن را برای خروج از اقتصادهای در بن بست قرار گرفته، میپیچند و بر اجرای درست آن تاکید می کند.

تحقق این هدف امابه عوامل فراوانی وابسته است که یکی از مهمترین آن تبلیغ درست و اصولی محصولات تولید داخل می باشد. اتفاقی که متاسفانه در رشت اثری از آن دیده نمی شود و بلبوردهای تبلیغاتی در سایه عدم نظارت مسئولین امر به مکانی برای تبلیغ گسترده برای آرایشگاه های زنانه تبدیل شده است.

اگر گذرتان یک بار به رشت و محورهای منتهی به آن افتاده باشد، حتما چشمتان به تبلیغات آرایشگاه های زنانه به اصطلاح لاکچری خورده است. تبلیغاتی که در آن آرایشگران زنانه سعی می کنند از نام خود برندی برای حوزه فعالیتشان بسازند. ظهور قارچ گونه این آرایشگاه های زنانه و تبلیغ گسترده آنان در بیلبوردهای تبلیغاتی نه تنها بیانگر درآمد بالای آرایشگران است بلکه به ابزاری برای ارضای حس چشم وهم چشمی زنانه تبدیل شده است و البته صاحبان کانون های تبلیغاتیهم سعی می کنند از آب گل آلود شده این چشم و هم چشمی، شاه ماهی صید کنند!

اساسا سوال اصلی این است که آرایشگاه زنانه چه فایده ای به حال جامعه داشته و خدمات ارائه شده در آن چه نقشی در رونق اقتصاد یک منطقه ایفا می کند؟ چرا مسئولان فرهنگی شهر و استان مانع از تبلیغات روزافزون این آرایشگاه ها که در برخی از آنان اقدامات خلاف هم به وفور صورت می گیرد، نمی شوند؟! اصلا نظارتی بر عملکرد کانون های تبلیغاتی که بیلبوردهای شهری را در اختیار دارند، وجود دارد یا آنکه مسئولان این کانون ها مجازند به تبلیغ هر  آنچه که پول خوب و چشمگیری می دهند، بپردازند؟
در سایه غفلت مسئولان فرهنگی؛ بیلبوردهای تبلیغاتی رشت در تصرف آرایشگاه های زنانه!
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Culture
تازه های Culture
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219789 1