کدخبر:
219813
تاریخ انتشار:
۲۵ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

به نظر شما؛ این دو نفر خبر از حال بیمه شدگان تامین اجتماعی دارند؟!

خزر: در خصوص شهدی نژاد، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان هم باید گفت گویا ایشان در کنار مدیریت درمان، در مقوله سوارکاری و پرورش اسب هم فعال است. سوارکاری و پرورش اسب از جمله تفریحات و مشاغل لاکچری محسوب می شود و معمولا افراد عادی و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، راهی به آن پیدا نمی کنند!

به گزارش خزرآنلاین، بارها در رسانه های مختلف گزارشاتی از لغو قرارداد بیمه تامین اجتماعی با بیمارستان های خصوصی  در رشت منتشر شده است. گویا بدهی سازمان تامین اجتماعی به بیمارستان های خصوصی از حد ظرفیت این بیمارستان ها فراتر رفته و بهترین راه حل همان روال همیشگی یعنی حذف صورت مساله و لفو قرارداد بیمارستان های خصوصی با بیمه تامین اجتماعی بی توجه یه سردرگمی بیماران در این میان، بوده است.

گزارشاتی هم که به این مشکل پرداخته اند، معمولا رویه ثابتی را متشکل از بیان موضوع، مصاحبه با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفتگو با مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان و مسئولان برخی بیمارستان های خصوصی را در پیش گرفته و در پایان آرزوی حل سریعتر این مشکل را نموده اند! آرزویی که با گذشت چندین ماه، همچنان برآورده نشده است! 

در هر حال، انتشار چندین باره گزارشات در این خصوص و واکاوی پیچ و خم این موضوع در رسانه ها، تنها یک سوال را به ذهن متبادر می کند و آن اینست که آیا با وجود بیمارانی که در برابر کم کاری مسئولان واکسینه شده اند و مسئولانی که تنها به وعده و عید اکنفا کرده اند، می توان امیدی به حل مشکل داشت؟! 

در این بین دو مقام مسئول استانی، می توانند نقشی را در حل این مشکل ایفا کنند. یکی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دیگری مدیر درمان بیمه تامین اجتماعی گیلان! 

در خصوص یوسف زاده، رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان که بارها در مصاحبه های مختلف این اقدام بیمارستان های خصوصی در نپذیرفتن دفترچه بیمه تامین اجتماعی را غیرقابل توجیه دانسته است، همین بس که خود او در یکی از این بیمارستان هایی که دفترچه تامین اجتماعی را نمی پذیرند، سهامدار است (اینجا را ببینید) یعنی یوسف زاده خودش در بیمارستانی سهام داشته و سرمایه گذاری کرده است که دفترچه تامین اجتماعی بیماران را قبول نمی کند! آن وقت وی از جایگاه رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عملکرد این بیمارستان ها از جمله بیمارستانی که خودش در آن سهام دارد، را غیرقابل توجیه می خواند! 

البته به سهامداری یوسف زاده در این بیمارستان از منظر دیگری هم می توان نگاه کرد. سهام دار بودن رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در یک بیمارستان خصوصی اگز خلاف قانون نباشد به این معنی است که سکاندار سلامت استان که تجهیز بیمارستان های دولتی برای ارائه خدمات به افراد کم بضاعت، برخورد با پزشکان خاطی به خصوص پزشکان شاغل در بخش خصوصی، مبارزه با پدیده زشت زیرمیزی گیری توسط بخشی از پزشکان، جلوگیری از رواج استراتژی نادرست آزمایش گیری و نوارگیری های بیهوده توسط برخی پزشکان و به طور کلی دفاع از حقوق بیماران و تامین مایحتاج آنان تنها بخشی از وظایف اداره عریض و طویل تحت امر وی می باشد، در منافع این بیمارستان خصوصی سهیم است و به عبارت دیگر هر چه مراجعان به این بیمارستان خصوصی بیشتر باشد، منفعت بیشتری نسیب رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سایر همکاران سهام دار وی می شود! در بالا تصویری از تفریح رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان را می بینید!

در خصوص شهدی نژاد، مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی گیلان هم باید گفت گویا ایشان در کنار مدیریت درمان، در مقوله سوارکاری و پرورش اسب هم فعال است. سوارکاری و پرورش اسب از جمله تفریحات و مشاغل لاکچری محسوب می شود و معمولا افراد عادی و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، راهی به آن پیدا نمی کنند!

امید است مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی شناخت درستی از مشکلات بیمه شدگان تامین اجتماعی داشته و در کنار رییس دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان ضمن پرداختن به علایق مشترک شان، به دنبال حل مشکلات بیمه شدگان باشند. 
به نظر شما؛ این دو نفر خبر از حال بیمه شدگان تامین اجتماعی دارند؟!
#تامین اجتماعی گیلان #شهدی نژاد #یوسف زاده چابک


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Health
تازه های Health
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219813 1