کدخبر:
219827
تاریخ انتشار:
۲۵ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک درخواست از "دکتر" احمد رمضانپور: لطفا تصویر مدرک دکترا و عنوان رساله دکتری تان را منتشر کنید!

خزر: چند وقتی است که پویشی با عنوان "پویش حذف مدارج علمی" در فضای مجازی به راه افتاده است. پویشی که هدفش جلوگیری از استفاده تبلیغاتی برخی افراد از عناوین علمی و تغییر نگاه جامعه نسبت به این عناوین است. گام اول در این پویش اما شفاف سازی است.

به گزارش خزرآنلاین، چند وقتی است که پویشی با عنوان "پویش حذف مدارج علمی" در فضای مجازی به راه افتاده است. پویشی که هدفش جلوگیری از استفاده تبلیغاتی برخی افراد از عناوین علمی و تغییر نگاه جامعه نسبت به این عناوین است. گام اول در این پویش اما شفاف سازی است.

فراموش نکرده ایم که دامنه جعل عناوین تحصیلی حتی به وزارت کشور هم رسیده بود. همزمان که مشخص شد که مدرک دکترای افتخاری مرحوم کردان که زمانی تصدی وزارت کشور دولت احمدی نژاد را بر عهده داشت، نه تنها جعلی است بلکه وی مدارک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد ادعا از دانشگاه آزاد اسلامی را هم ندارد. 

در بین مسئولان فعلی اما افراد زیادی همچنان از مدارج علمی برای معرفی خود استفاده می کنند. نمونه آن احمد رمضانپور نرگسی که خود را در محافل مختلف "دکتر" معرفی کرده و حتی در وبسایت شخصی اطلاع رسانی اش هم خود را با عنوان "دکتر احمد رمضانپور" معرفی نموده است. 

فارغ از هرگونه پیشداوری، تحریریه خزرآنلاین با اطمینان از اصالت مدرک دکتری احمد رمضانپور و تنها در راستای اینکه این اقدام ایشان الگویی برای سایرین تلقی شود، از این عضو شورای شهر رشت درخواست می کند تا تصویر مدرک تحصیلی دکتری خود را به همراه موضوع رساله دکتری در اختیار خزرآنلاین قرار داده یا به هر نحوی که خودشان صلاح میدانند جهت اطلاع عموم منتشر نمایند.
یک درخواست از "دکتر" احمد رمضانپور: لطفا تصویر مدرک دکترا و عنوان رساله دکتری تان را منتشر کنید!
#احمد رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219827 1