کدخبر:
219889
تاریخ انتشار:
۳۱ فروردین ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

دو کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت انصراف دادند + بیانیه

خزر: در سایه همین احساس تکلیف بود که بنده نیز به عرصه نامزدی تصدی شهرداری شهر رشت پای نهادم. اما هرچه بیشتر رفتم، دریافتم شناخت کامل دردها و یافتن راهکارها نیاز به فرصتی فراختر دارد. مگر آنکه آدمی هدفی غیر از خدمت و تنها کسب آرا و رسیدن به مقصد داشته باشد که آن هم در مرام و مسلک عاشقان این شهر هرگز نخواهد گنجید.

به گزارش خزرآنلاین، فرامرز جمشیدپور با ارسال بیانیه ای خبر از انصراف خود از ادامه حضور در بین کاندیداهای نهایی تصدی بر شهرداری رشت داد. در این بیانیه آمده است:

به نام ایزد منان

ضمن عرض سلام خدمت تمام همشهریان عزیز و مردم بزرگوار شهرم


خدا را شاکرم که فرصتی عنایت کرد تا در روزهای اخیر بتوانم زبان گویای بخش مهمی از فرهیختگان، تحصیلکردگان و زحمتکشان این شهر باشم. دلسوزانی که با نیت خدمت به شهر و دیار خویش، این برادر کوچک خود را در راهی که آنرا پرانرژی آغاز کرده و با توکل به قادر مطلق طی طریق می‌کرد از دعای خیر و راهنمایی خود بی نصیب نگذاشتند.

نیازی به یاداوری نیست که متاسفانه در سایه برخی کم‌کاری‌ها و کم‌لطفی‌ها، شهر باران‌های نقره‌ای روزگار خوشی ندارد و از جایگاه واقعی و درخور شان مردمان شهرش فاصله بسیاری گرفته است. لذا ناگفته پیداست که همگان باید دست به دست هم دهند تا رشت، این زادگاه فرهیختگان و نخبگان بزرگ تاریخ را از بحرانهای ریز و درشتی که در مویرگهای شهر رخنه کرده، نجات دهند.

در سایه همین احساس تکلیف بود که بنده نیز به عرصه نامزدی تصدی شهرداری شهر رشت پای نهادم. اما هرچه بیشتر رفتم، دریافتم شناخت کامل دردها و یافتن راهکارها نیاز به فرصتی فراختر دارد. مگر آنکه آدمی هدفی غیر از خدمت و تنها کسب آرا و رسیدن به مقصد داشته باشد که آن هم در مرام و مسلک عاشقان این شهر هرگز نخواهد گنجید. لذا در همینجا با رخصت از همه دردمندان و خیرخواهان شهر موقتا از این عرصه کنار می روم تا مجالی دیگربرای توفیق خدمت به دیار مادری نصیب گردد.

برای بنده این دفتر موقتا به پایان آمد اما حکایت عاشقی همچنان باقیست.

جا دارد از همه عزیزان و همراهان گرامی که در طول این مدت، با راهنمایی‌ها، نصایح و انتقادات خود، مرا یاری نمودند تشکر و قدردانی نمایم.

 

و العاقبه للمتقین.

با احترام خادم همیشگی شما جمشیدپور


گفتنی است سیروس شفقی، یکی دیگر از کاندیداهای تصدی بر شهرداری رشت هم ساعاتی پیش انصراف خود را از تصدی بر کرسی شهرداری اعلام نمود.
دو کاندیدای تصدی بر شهرداری رشت انصراف دادند + بیانیه
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای Politics
تازه های Politics
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219889 1