کدخبر:
219923
تاریخ انتشار:
۲ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رمضانپور: ما در این استان گردن کلفت زیاد داریم، یکی سازمان بازرسی است!

خزر: رمضانپور گفت: سازمان بازرسی دارد زور می گوید. ما در این استان گردن کلفت زیاد داریم یکی سازمان بازرسی است! کجای قانون داریم که شورا یک مصوبه ای برای پاداش دارد ولی شهردار یا مدیر مربوطه را بگیرند دستگیر کنند؟! مگر می شود از یک کارمند کار بخواهی 18 ساعت کار بکند اما به ان پاداش ندهی! من هرگز قبول نمی کنم که اقای شیرزاد اختلاس کنند. 5 کارشناس غیر مرتبط موضوع را بررسی کرده اند!

به گزارش خزرآنلاین، هشتاد و نهمین جلسه شورای کلانشهر رشت با تلاوت آیات کلام الله مجید توسط قاری محترم قرآن حاج ساعد اصلانی در محل جدید شورا آغاز شد.

فاطمه شیرزاد به عنوان منشی جلسه ضمن اعلام دستورات جلسه فرازی از وصیت نامه ی شهید والا مقامی را قرائت کرد.

در ادامه، امیرحسین علوی به عنوان رییس شورای شهر رشت ضمن تبریک اعلام تشکیل سپاه اذعان داشت: دشمنان تمامی تلاش خود را می کنند تا مردم را نسبت به این نیروی انقلابی بدبین کنند اما با حمایت همه جانبه ی مردم و دلسوزان این نقشه ها نقش بر آب می شود.

 وی ادامه داد: به دلیل اشکال ساختاری جلسه ی روز شنبه برگزار نشد ولی اعضای شورا به صورت غیر علنی و غیر رسمی برنامه تعدادی از کاندیداهای شهرداری را شنیدند.

 علوی افزود: طی تماسی که از سوی دفتر وزیر و مدیر کل امور شورا ها با بنده گرفته شد خواستار تعویق انتخاب شهردار به مدت دو روز شدند.

رییس شورای شهر رشت تصریح کرد: جمالی نژاد به بنده گفت دو  روز فرصت دهید تا بررسی ویژه ای در خصوص انتخاب شهرداران شهر رشت صورت گیرد.

در ادامه رمضانپور به عنوان یکی از ناطقان گفت: بسیار خوشحال هستیم که خلاصه وزارت کشور به خودش آمد تا بررسی شود که چه اتفاقی برای این گزینه هایی انتخابی شهردار رشت افتاده است ولی باید ذکر کنم که گفته ی وزیر کشور باید به رای گذاشته شود زیرا دستور جلسه با دستور خود وزیر هم خارج نمی شود مگر به رای شورا این تصمیم عوض شود.

 رسولی دیگر عضو شورا گفت: اگر گفته ی دفتر وزیر در راستای اعتراض آقای علیقلی زاده می باشد هیچ مخالفتی وجود ندارد اما اگر در راستای مورد دیگری است باید مشخص شود.

رییس شورای شهر رشت در واکنش به اظهارات رسولی گفت: بنده از همان دوستانی که از وزارت کشور تماس گرفتند، به شکل صریح سوال کردم که این مهلت دو روزه در خصوص انتخاب دیگری است یا فرصتی برای بررسی اعتراض آقای علیقلی زاده می باشد که دوستان گفتند در مورد بررسی مجدد صلاحیت آقای علیقلی زاده می باشد.

در ادامه ذاکری، دیگر عضو شورای شهر رشت گفت: خوشحالم جلسه روز شنبه با نامه ای که تقدیم کردم و پذیرش دیگر اعضای شورا برگزار نشد.

وی ادامه داد: در روند احراز صلاحیت علیقلی زاده سنگ اندازی هایی شده است که باید این موضوع هم مورد بررسی قرار گیرد. موضوعاتی هم وجود دارد که در جلسه آینده به آن می پردازم. با هر گزینه ای که شورا به اجماع برسد موافقم اما مخالف فشارها برای انتخاب شهردار هستم.

موضوع برگزاری جلسه در روز پنجشنبه به صورت فوق العاده جهت انتخاب شهردار با اکثریت آرا مصوب شد.

در ادامه شورا وارد دستور شد و لایحه اصلاح ضوابط اجرایی بودجه سال ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت.

رییس شورای شهر رشت در این خصوص گفت: ضوابط اجرایی بودجه ربطی به پرداخت حقوق نیرو های حجمی ندارد و در این مورد سرپرست شهرداری باید جواب گو باشد.

علیپور گفت: ما در رشت با مدیرانی مواجه هستیم که شعور مدیریت ندارند ولی جیب پر پول دارند. ویلای داخل دهکده ساحلی، کاخ و قلیان سراها جای این مدیران است ولی پول کارگر را نمیدهند. پانزده میلیون تومان پول در جیبشان است ولی یک میلیون و دویست هزار تومان پول کارگر را نمیدهند.

شورا در خصوص ضوابط بودجه در حال بررسی می باشد.

در پایان رمضانپور گفت: سازمان بازرسی دارد زور می گوید. ما در این استان گردن کلفت زیاد داریم یکی سازمان بازرسی است! کجای قانون داریم که شورا یک مصوبه ای برای پاداش دارد ولی شهردار یا مدیر مربوطه را بگیرند دستگیر کنند؟! مگر می شود از یک کارمند کار بخواهی 18 ساعت کار بکند اما به ان پاداش ندهی! من هرگز قبول نمی کنم که اقای شیرزاد اختلاس کنند. 5 کارشناس غیر مرتبط موضوع را بررسی کرده اند!
رمضانپور: ما در این استان گردن کلفت زیاد داریم، یکی سازمان بازرسی است!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خزرجان این مردم رشت باشند که چشم و گوششان را باز کنند و به فرمان یک یزدی و طبق لیست امید به افراد بی خاصیت رای ندهند
چهارشنبه، 4 ارديبهشت 139810:59:16
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219923 1