کدخبر:
219929
تاریخ انتشار:
۳ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
5 نظر
چاپ
دسته خبر
:

"گردن کلفتی" توهمی بود که برخی همفکرانتان در جایگاه مدیران دولتی به آن دچار شده و هم اکنون مشغول طی کردن دوران محکومیت خود هستند!

تحریریه خزرآنلاین به نمایندگی از جمع کثیری از مخاطبان خود از عملکرد سازمان بازرسی استان گیلان در برخورد با مفاسد مدیران دولتی و شبه دولتی تقدیر و تشکر نموده و از بازرس کل استان گیلان و مسئولان خداترس نهادهای نظارتی درخواست می کند همچون گذشته به مبارزه بی امان خود با مفسدان اقتصادی و دست اندازان به بیت المال ادامه دهند.

به گزارش خزرآنلاین، احمد رمضانپور نرگسی امروز در اظهاراتی عجیب در صحن شورای شهر رشت، با انتقاد از عملکرد سازمان بازرسی استان گیلان در برخورد با برخی مدیران شهرداری رشت که اقدام به دریافت پاداش های چند ده میلیونی نموده بودند، گفت: سازمان بازرسی دارد زور می گوید. ما در این استان گردن کلفت زیاد داریم یکی سازمان بازرسی است! کجای قانون داریم که شورا یک مصوبه ای برای پاداش دارد ولی شهردار یا مدیر مربوطه را بگیرند دستگیر کنند؟! مگر می شود از یک کارمند بخواهی 18 ساعت کار بکند اما به آن پاداش ندهی! من هرگز قبول نمی کنم که آقای شیرزاد اختلاس کنند. 5 کارشناس غیر مرتبط موضوع را بررسی کرده اند!

گزارش کامل جلسه امروز صحن شورا از این جا بخوانید

در واکنش به اظهارات این عضو شورای شهر رشت باید گفت:

اولاً: جناب رمضانپور، جنابعالی مقیاس درستی یا نادرستی اتهامات نیستید و این دادگاه عادل است که می بایست حکم به برائت یا محکومیت افراد دهد. این که شما می پذیرید کسی اختلاس کرده یا خیر، به هیچ عنوان برای دستگاه های نظارتی و محاکم قضایی الزام آور نیست. شما مختارید هر عقیده ای داشته و در چارچوب قانون آن را به زبان بیاورید اما ملاک و مقیاس افاضات جنابعالی نیست.

دوماً: اقدامات انقلابی سازمان بازرسی استان گیلان در برخورد با مدیران فاسد دولتی و شبه دولتی در سال های اخیر مشهود بوده است. در روزگاری که برخی مدیران با تصور نزدیکی به دولت و یا حزبی خاص و در پشت شعارهای آرمانگرایانه، به چپاول اموال عمومی مشغول بودند و در خیال خام خود تصور می کردند نزدیکی شان به باندهای سیاسی و حزبی می تواند حاشیه امنی برایشان ایجاد کند، این نهادهای انقلابی همچون سازمان بازرسی، اداره اطلاعات، اطلاعات سپاه و ... بودند که به عنوان بازوان توانمند قوه قضاییه خواب را بر چشم این رانت خواران و پول پرستان حرام کردند. قابل تامل آن که بسیاری از این اقدامات تنها به نیت کسب رضایت خدا که در کسب رضایت خلق خدا نهفته است و در سکوت کامل خبری صورت گرفته است و بسیاری از مردم نمی دانند دستگیری مدیران فاسد ادارات دولتی در یکی دو سال گذشته مرهون زحمات افرادی بوده که حتی نمی خواستند نامی از آن ها در رسانه ها برده شود. همان گمنامان واقعی.

سوماً: جناب رمضانپور، معمولا با دستگیری و برخورد قضایی با مدیران فاسد دستگاه های دولتی، داد سایر همپالگی های آنان به آسمان بلند می شود. همانطور که اخیرا دستگیری برخی از مدیران فاسد دستگاه های دولتی غرولند عده ای را برانگیخت. همان هایی که بین ظاهر موجه و باطن فاسدشان فرسنگ ها فاصله است. همان هایی که با عوامگرایی و اقدامات پوپولیستی سال هاست اموال مردم را در حلق خود و خانواده شان ریخته اند و البته تاثیر این مال حرامی که بر سر سفره آورده اند، به خوبی در فرزندانشان آشکار شده است. اما چرا انفصال از خدمت سه مدیر در شهرداری رشت تا این اندازه احساسات شما را برانگیخته که سازمانی همچون بازرسی کل استان گیلان را زورگو و گردن کلفت خطاب می کنید؟ مگر خدای نکرده شما هم از قماش همان افرادید؟! از چه زمانی تا کنون برخورد با مدیران زالوصفت و دست انداز به بیت المال، زورگویی محسوب می شود؟!

چهارماً: نقاب پوپولیست ترین افراد هم گاهی در پی فشارهای عصبی و به خطر افتادن منافع، از چهره می افتد و ناخودآگاه ذات واقعی خود را نشان می دهند. اگرچه لحظاتی بعد پی به اشتباه خود برده و در صدد رفع آن بر می آیند اما آب از دست رفته به جوی بر نمی گردد. از شما به عنوان فردی که مدعی است بیکاری جوانان خواب را از چشمانش گرفته، انتظار حمله به یک نهاد انقلابی نمی رود. بازرسی استان گیلان در این وانفسای فساد برخی مدیران دولتی و شبه دولتی، انقلابی عمل کرده و به عملکرد انقلابی خود ادامه خواهد داد. اقدامات بازرس کل استان گیلان در برخورد با مفاسد اقتصادی مدیران دولتی و شبه دولتی اگرچه در سکوت کامل خبری صورت می گیرد اما مورد تایید و تقدیر مردم دردکشیده و مظلوم و جوانان حزب اللهی و ارزشی این استان است.

پنجماً: چه کسی به برخی مدیران شهرداری رشت این اجازه را داده تا میلیون ها پول بیت المال را تحت عنوان پاداش به جیب خود سرازیر کنند؟ گفته اید مگر می شود از یک کارمند بخواهی 18 ساعت کار بکند اما به آن پاداش ندهی!! مگر شما از جایی به غیر از شهرداری رشت حرف می زنید یا در جهان دیگری زندگی می کنید؟ اولا جز در موارد معدود، هیچ کدام دیگر از مدیران شهرداری رشت روزی 4 ساعت هم کار مفید نمی کنند چه برسد به 18 ساعت! برای اثبات این ادعا کافی است سری به اینستاگرام این افراد بیندازید تا ببینید روزانه چند ساعت را در ساعات اداری در ایسنتاگرام سپری می کنند! ثانیاً آیا این پاداش نجومی شامل حال رفتگران، کارگران و زحمت کشان واقعی شهرداری رشت هم خواهد شد؟! فرضاً که شورا در سنوات قبل یا فعلی و در سایه اهمال نهادهای ناظر بر عملکرد خود، راه را برای دریافت پاداش های میلیونی باز کرده باشد، وجدان و شرف برخی مدیران شهرداری به کجا رفته که علیرغم اطلاع از بدهی های گسترده شهرداری رشت و وضعیت بد اقتصادی برخی کارگران شهرداری، چنین پاداش هایی را برای خود در نظر می گیرند؟!

در پایان تحریریه خزرآنلاین به نمایندگی از جمع کثیری از مخاطبان خود از عملکرد سازمان بازرسی استان گیلان در برخورد با مفاسد مدیران دولتی و شبه دولتی تقدیر و تشکر نموده و از بازرس کل استان گیلان و مسئولان خداترس نهادهای نظارتی درخواست می کند همچون گذشته به مبارزه بی امان خود با مفسدان اقتصادی و دست اندازان به بیت المال ادامه دهند.

خطاب به جناب رمضانپور هم باید گفت برخورد با مدیران زالوصفت و دست انداز به بیت المال، گردن کلفتی نیست! گردن کلفتی توهمی بود که برخی همفکرانتان به آن دچار شده و هم اکنون مشغول طی کردن حبس های طویل المدت خود هستند!
"گردن کلفتی" توهمی بود که برخی همفکرانتان در جایگاه مدیران دولتی به آن دچار شده و هم اکنون مشغول طی کردن دوران محکومیت خود هستند!
#شورای شهر رشت #شهرداری رشت #احمد رمضانپور نرگسی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
با سلام و تشکر بسیار شجاعانه، محکم و استوار در مقابل این طیف آدم‌ها می‌ایستید خدا حافظتان باشد. انشاءالله هم دستگاههای نظارتی علی‌الخصوص سازمان بازرسی استوار چون قبل به کار خود ادامه می‌دهد به امید خدا، و شما هم حافظ قلم آزاد خواهید بود. حق نگهدارتان باد
سه شنبه، 3 ارديبهشت 13988:8:32
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

باقری خطیبانی
سلام احتمالاسر حاج احمد روزجلسه ضربه خورد؟؟؟!!!واقعا متاسفم هستم به چنین تفکری.....
سه شنبه، 3 ارديبهشت 139818:2:43
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

روشن
شکسته نفسی میفرمایید! ما گردن کلفت تر از شورای شهر رشت تو این استان و حتی در کشور هم نمی شناسیم که نزدیک به یکسال شهر رو بی شهردار اداره می کنند و کسی نیست به این حضرات بفرمایید بالا چشم تان آبرو!
سه شنبه، 3 ارديبهشت 139822:57:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مهدی
دمتان گرم.اینان سالهاست انواع خیانتها و کوتاهی ها را درحق این کشور و ملت داشته اند اما همیشه با حرفهای عوام فریبانه خود توانسته اند مردم کم اطلاع را همراه اهداف حزبی خود کنند.افرادی در سطح و رفتار این عضو شورا اصلا در شان حکومت اسلامی نیست، هرچن که متاسفانه حداقل 70 درصد مسئولین کشور الان در سطح مورد نظر نیستند.
چهارشنبه، 4 ارديبهشت 13988:44:51
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

امير
احسن به شما‌.اکثرا مديران شهرداري همين خصوصيات رو دارند ? ساعت هم کار نمي کنن فقط به فکر جيب خودشون هست.يه سر به قسمت مالي شهراري رشت بزنيد .انشاا..بازرسي ورود کنه و ببينه افرادي مثل ... چه پادشاهي اونجا ميکنه.
سه شنبه، 3 ارديبهشت 139812:31:32
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219929 1