کدخبر:
219955
تاریخ انتشار:
۵ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرماندار شهرستان فومن: کانون، بستر‌ساز رخداد‌های سازنده/ ایده‌های پویای مربیان به جامعه منتقل شود

خزر: بستر هرتحول اجتماعی درحوزه‌ی کودک و نوجوان شکل‌می‌گیرد و برنامه‌های کانون پرورش فکری نقش مهمی در انتقال‌ارزش‌ها به مخاطبان و هویت‌بخشی به آینده‌سازان دارد.

به‌گزارش خزرآنلاین، محمود قاسم‌نژاد در آیین معارفه مربی مسوول و تکریم سرپرست پیشین مرکز فرهنگی هنری کانون فومن با تاکید براین موضوع که فعالیت‌های حوزه‌ی کودک و نوجوان بستر‌ساز تحولات مثبت اجتماعی است، افزود: بسط وگسترش ایده‌های سازنده مربیان نقشی اساسی در شکل‌گیری این روند داشته و دارد.

فرماندارشهرستان فومن هم‌چنین، ذهن و اندیشه کودکان را به لوح سفیدی تشبیه‌کرد که با ارایه‌ی مشوق‌های لازم و تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها، پذیرای آموزه‌های اسلامی بوده و زمینه‌های لازم را برای تقویت باور‌های دینی و ملی فراهم‌ می‌کند.

نماینده‌ی عالی دولت در شهرستان فومن درعین‌حال جایگاه کانون پرورش فکری را در مسیر حفظ ارزش‌ها و اعتلای کشور مهم توصیف‌کرد و با بیان این‌که ارایه‌ی آموزه‌ها با تکیه بر سبک زندگی ایرانی اسلامی، کشف و پرورش استعداد‌های مخاطبان و افزایش سرانه مطالعه درجامعه از جمله فعالیت‌ اثر‌بخش این نهاد فرهنگی است، گفت: بهره‌گیری از نیروهای جوان و پویا نیز نقشی غیرقابل‌انکار در تحقق این هدف داشته‌است.

این مسوول استانی که پیشینه‌ی عضویت در کانون پرورش فکری را درکارنامه ‌دارد، درپایان با استقبال از برگزاری مهرواره و جشنواره‌‌ها در این شهرستان، حمایت همه‌جانبه خود را از فعالیت‌های کانون اعلام‌کرد.

مدیر کل کانون استان گیلان نیز در این آیین با قدردانی از نگاه فرهنگی فرماندار، به جایگاه شهرستان فومن پرداخت و این دیار را خاستگاه بزرگان عرصه‌ی دین وفرهنگ دانست.


اسفندیارضیائی در ادامه به اهداف و اولویت‌های کانون استان گیلان در سال جاری اشاره و با تاکید بر این موضوع که بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، منشوری برای حرکت تمامی دستگاه‌هاست، تصریح‌کرد: این پیام محور برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خواهد‌بود.

این مدیر فرهنگی برهمین اساس، مسوولیت‌پذیری افزون‌تر کودکان و نوجوانان و آموزش سبک‌زندگی ایرانی اسلامی به آنان را از جمله این اهداف برشمرد و بهره‌گیری از شیوه‌‌های خلاقانه و ارایه‌ی آموزش‌های غیرمستقیم مربیان کانون را ازجمله راهکار‌های مناسب برای نیل به این اهداف دانست.

ضیائی درادامه، به‌تشریح ویژگی‌‌های علمی و توانمندی‌های بتول آقاجانی و سیده فاطمه حسینی به ترتیب مربی مسوول و سرپرست پیشین کانون فومن پرداخت و جذاب‌سازی و نشاط‌بخشی به فعالیت‌ها و فراهم‌سازی زمینه‌های مقبولیت و محبوبیت هرچه بیش‌تر کانون پرورش فکری در شهرستان را از برنامه‌های مربیان این مجموعه‌ی فرهنگی خواند.

اهدای حکم مسوولیت و لوح‌سپاس مدیر‌کل کانون استان به همکاران، پایان بخش این آیین بود که با بازدید اسفندیارضیائی از کانون فومن و شرکت در شورای فرهنگی این مرکز همراه‌شد.
فرماندار شهرستان فومن: کانون، بستر‌ساز رخداد‌های سازنده/ ایده‌های پویای مربیان به جامعه منتقل شود
#مرکز فرهنگی هنری کانون فومن #ضیایی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219955 1