کدخبر:
219957
تاریخ انتشار:
۵ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نجومی بگیران مورد حمایت رمضانپور، چقدر پاداش گرفتند؟

خزر: از جناب رمضانپور انتظار می رود به جای آنکه با قانونی خواندن دریافت های نجومی در پی تطهیر چهره برخی مدیران زالوصفت و نجومی بگیر باشند، به آنان بیاموزند که در شرایط اقتصادی فعلی دریافت چنین مبالغی از سبد بیت المال ولو با سوءاستفاده از یک خلا قانونی چیزی جز خیانت به شهر و مردم نیست. چرا که از قدیم گفته اند: "در دیزی باز است، حیای گربه کجا رفته است؟"

به گزارش خزرآنلاین، در آخرین جلسه شورای شهر رشت بود که احمد رمضانپورنرگسی در اظهاراتی عجیب و در واکنش به برخورد قانونی سازمان بازرسی استان گیلان با برخی از مدیران شهرداری رشت که اقدام به دریافت پاداش های نجومی کرده بودند، سازمان بازرسی را  "گردن کلفت" و "زورگو" خواند.

این اظهارات عجیب که اگرچه خیلی سریع با ماله کشی برخی رسانه ها همراه شد اما استدلال این عضو شورای شهر رشت که مدعی بود دریافت پاداش های میلیونی توسط بعضی مدیران در راستای مصوبات شورا که به تایید فرمانداری رسیده است صورت گرفته، را می توان حمایتی تمام عیار از پدیده شوم نجومی بگیری قلمداد کرد.

اگرچه به نظر می رسد حکم انفصال از خدمت این نجومی بگیران هنوز قطعی نگردیده است اما بد نیست که بدانید این افراد بابت پاداش پایان سال چه میزان از بودجه بیت المال را برداشته اند؟

تنها در یک مورد، یکی از این افراد برای پاداش پایان سال خود به بیش از  167 میلیون تومان پاداش دریافت کرده است! سایرین هم مبالغی نزدیک به همین مقدار بعنوان پاداش پایان سال دریافت نمودند به نحوی که بنا به گفته یکی از اعضای وقت شورای شهر رشت، به برخی از مدیران شهرداری در کمتر از 2 هفته بالغ بر 940 میلیون تومان تحت عنوان پاداش پرداخت گردیده است! این مبلغ البته به جز حقوقی بوده است که به حساب این مدیران واریز گردیده است.

با این تفاسیر باید از احمد رمضانپورنرگسی بعنوان کسی که مدعی است این برداشت های نجومی تحت عنوان پاداش از سبد بیت المال قانونی بوده است و سازمان بازرسی را بعلت برخورد با مدیران نجومی بگیر، گردن کلفت خطاب می کند، پرسید: جنابعالی که مدعی هستید بیکاری جوانان خواب از چشمانتان ربوده است چگونه معتقدید این پرداخت های نجومی قانونی صورت گرفته است؟!

مبالغ پرداختی به حدی زیاد است که به نظر می رسد حتی اگر اظهارات رمضانپور درست باشد و مصوبه شورا و پس از آن تصویبش در فرمانداری، راه را برای دریافت این پاداش های نجومی هموار کرده باشد، نه تنها باید با این نجومی بگیران برخورد کرد بلکه حتی باید آن دسته از اعضایی که به چنین مصوبه ای رای دادند و مسئولان وقت فرمانداری رشت که این مصوبه را خلاف قوانین ندانسته اند مورد تعقیب قضایی قرار داد.

اساسا این سوال مطرح است که چرا بعضی مدیران باید برای ایفای وظایف ذاتی خود، در کنار حقوق، چنن پاداش هایی دریافت کنند؟ این افراد چه خدمات شایسته ای به شهر ارایه کرده اند که مستحق چنین پاداش هایی هستند؟

از جناب رمضانپور انتظار می رود به جای آنکه با قانونی خواندن دریافت های نجومی در پی تطهیر چهره برخی مدیران زالوصفت و نجومی بگیر باشند، به آنان بیاموزند که در شرایط اقتصادی فعلی دریافت چنین مبالغی از سبد بیت المال ولو با سوءاستفاده از یک خلا قانونی چیزی جز خیانت به شهر و مردم نیست. چرا که از قدیم گفته اند: "در دیزی باز است، حیای گربه کجا رفته است؟"
نجومی بگیران مورد حمایت رمضانپور، چقدر پاداش گرفتند؟
#اظهارات # اظهاراتی عجیب رمضانپور


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خدا لعنت کنه ایم مسول ای نجومی بگیر و حامیانشون اینا اینقد بی لیاقتن رشت اینقد از شهرهای مثل قزوین همدان ... عقب انداختن حق مسویلت منفی باید بگیرن دولت و حکومت هیچ احتیاجی به این شبه بورکراتهای نداره یه رباتم جای اونا میتونه امضا بزنه خدا حق این مردم مستضعف از نسلشون بگیره
دوشنبه، 9 ارديبهشت 13988:9:10
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219957 1