کدخبر:
219979
تاریخ انتشار:
۷ اردیبهشت ۹۸
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یادداشت مدیرمسئول؛ چند نکته در خصوص افاضات جدید آقای رمضانپور!

خزر: رمضانپور امروز در نامه ای سرگشاده بالاخره به حواشی حول اظهاراتش در خصوص سازمان بازرسی واکنش نشان داد. در خصوص اظهارات این عضو شورای شهر رشت ذکر چند نکته ضروری است.

به گزارش خزرآنلاین، رمضانپور امروز در نامه ای سرگشاده بالاخره به حواشی حول اظهاراتش در خصوص سازمان بازرسی واکنش نشان داد.

در همین راستا، مدیرمسئول خزرآنلاین چند نکته ای را خطاب به این عضو شورای شهر رشت به رشته تحریر درآورده است:

1. خوشحالم که پس از گذشت 6 روز بالاخره جسارت اظهارنظر در خصوص اظهاراتتان را یافته اید و از پس یکی دو رسانه، خودی نشان داده اید. همین اندک جسارتتان را هم به فال نیک می گیرم و اعتراف می کنم در همین اندازه هم از شما توقع نداشتم.

2. نوشته اید نجومی بگیران دست در دست معاندین انقلاب دارند! نمی دانیم دم خروس تان را باور کنیم یا قسم حضرت عباس تان را! از یک سو در حمایت از مدیران نجومی بگیر، سازمان بازرسی را "گردن کلفت" خطاب می کنید و از سوی دیگر مدیران نجومی بگیر را معاند و ضدانقلاب! البته از این دست تناقضات در رفتار شما تاکنون زیاد مشاهده گردیده است. بعنوان مثال شما همان کسی هستید که پس از انتخاب جذب بعنوان شهردار رشت، گفتید بومی بودن یکی از اولویت ها در انتخابتان بوده است. (اینجا را بخوانید) اما پس از انتخاب علیقلی زاده بعنوان شهردار در مصاحبه ای گفتید که بومی بودن شهردار در اولویت نیست! (اینجا را بخوانید)

3. نوشته اید که یکی از افتخارات شما، تلاش برای گرفتن زمین ساختمان فعلی سازمان بازرسی و اخذ اعتبار لازم برای تجهیز و آغاز به کار این سازمان بوده است. بر فرض صحت این ادعا هم، اولا بر وظیفه نمایندگی تان عمل کرده اید و نمی بایست منتی از این باب بر گردن مردم و سازمان بازرسی قرار دهید، دوما هم اینکه چه کسی گفته چون شما زمین گرفته اید و اعتبار، حق دارید در مقابل انجام وظیفه انقلابی این سازمان، با "گردن کلفت" خواندنش به پرسنل خدوم آن توهین کنید؟!

4. باور بفرمایید اگر بنا است صفت "گردن کلفت" را به سازمانی نسبت داد، شورای پنجم رشت از همه چیز و همه کس مستحق تر است! شورایی که به علت اختلافات درونی 10 ماه شهر را بدون شهردار اداره می کند و به جز عده ای معدود، سایر اعضایش از هیچ کس و هیچ چیزی حساب نمی برند، گردن کلفت تر از همه سازمان ها نیست؟!

5. باز هم در اظهاراتی که به علت تکثر بیان، مرغ پخته را به هم خنده می اندازد، برخی رسانه ها را باج گیر خطاب کرده اید. البته اگر منظورتان به خزرآنلاین بود، همچون گذشته می گویم تنها و تنها یک سند از باجگیری ما منتشر کنید! حرف بی سند همچون بادِ هواست. کما اینکه بنده هم شنیده ام پدر یکی از اعضای شورای شهر یکی از شهرهای استان در گذشته مشهور به گاودزدی بوده است اما صرفاً شنیده بی مدرک، که ارزش بیان و انتشار ندارد. باز هم موکدا به شما توصیه می کنم فقط و فقط یک مدرک اعم از عکس، صوت، فیلم و ... از باجگیری و باج خواهی ما منتشر کنید تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

6. در پایان بفرمایید آیا صحت دارد که پس از خروج از صحن شورا، از برخی خواستید تا مانع از انتشار فایل صوتی جلسه شوند؟ اگر می توانید انکار کنید تا این بار، هم فایل صوتی جلسه را منتشر کنیم هم درخواست هایتان مبنی بر عدم انتشار صوت و فیلم جلسه را!
یادداشت مدیرمسئول؛ چند نکته در خصوص افاضات جدید آقای رمضانپور!
#احمد رمضانپور نرگسی #شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رودبارتان
خوشم اومد.حرف حساب جواب نداره.وازآنجاییکه طرف حرف ناحساب زیادمیزنه منتظر جوابش هستیم.راستی پدر آن عضو شورا که همه شنیده اند گاودزد بوده چقدرآشناست.
پنجشنبه، 12 ارديبهشت 139810:40:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

حسین
عالی بود سردبیر محترم برای افرادی مانند رمضانپورها باید چنین جوابی داد این جانب بعنوان یک کارشناس رسانه باید عرض کنم اگه ایشان را همین دولت بیم امید ورفیق شفیقشان آقای نوبخت اگه قبول شان داشتند الان آقای رمضانپور استاندار یک استان بودند
پنجشنبه، 12 ارديبهشت 139815:8:43
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
سلام ، دمت گرم خوب گفتی راستی ازش سوال کن داماد و دخترش الان کجان ، چی آمریکا چطوری رفتن مگه دامادش یه کارمند ساده بانک نبودو....
پنجشنبه، 12 ارديبهشت 139818:37:19
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
219979 1